Майстер-клас із виготовлення різьблених свічок

Дата: 13.02.2018 14:33

12 лютого 2018 року напередодні Стрітення Господнього за ініціативи о.Олега Губика, настоятеля греко-католицької церкви великомученика Димитрія с. Гординя, та о. Івана Герасимлюка, настоятеля греко-католицької церкви Успення Пресвятої Богородиці с. Княжпіль Добромильського району, у приміщенні Гординянської СЗШ І-ІІ ступенів було проведено майстер-клас із виготовлення різьблених свічок з високоякісного харчового парафіну. Учасниками цього захопливого і цікавого заняття стали не тільки учні школи, а й жителі села. Помічники отців демонстрували техніку виготовлення свічок з нагоди різних урочистих подій. Панувала атмосфера творчості, святковості, клопіткої праці над створенням свічки − джерела вогню, тепла та оберегу.