Методичне засідання шкільних бібліотекарів

Дата: 03.01.2017 08:38

03 січня 2018 р. розпочато цикл методичних засідань педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти Новокалинівської ОТГ. Першим відбулось засідання шкільних бібліотекарів. Проблема «Інноваційні форми популяризації книги».

З доповіддю виступила шкільний бібліотекар Гординянської СЗШ І-ІІ ст. Ірина Янківська. Практичне заняття «Алгоритм підготовки книжкової виставки: вибір теми, назви книжкової виставки; підбір літератури за тематикою; оформлення книжкової виставки» підготувала Тамара  Буньо, бібліотекар Корналовицького НВК. Мультимедійний урок – один із методів інноваційних форм популяризації книги «Історія виникнення книги» підготувала Зоряна Шестерина, бібліотекар Новокалинівського НВК.

Завдяки інноваційним формам популяризації книги бібліотекарі зацікавлюють тих дітей, що не читають, не хочуть читати, а якщо і читають, то примусово. Бо мета заходів, які спрямовані на популяризацію літератури — допомогти дітям відчути радість читання, навчити їх сприймати за допомогою слова «розумне, добре і вічне», зробити так, щоб потреба у читанні була складовою їхнього духовного життя.