Протидія булінгу

Заходи з протидії булінгу та реалізація стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у 2022році  у закладах освіти Новокалинівської територіальної громади.

Нормативна документація

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)"

Лист МОН України від 29.01.2019 року № 1/11-881 «Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18 грудня 2018 р. № 2657-VIII»

Щодо організації роботи у закладах освіти з питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу.

Наказ МОН № 1646 від 28.12.2019 року "Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти"

Наказ МОН України від 30.09.2020 № 1214 "Про затвердження типових програм підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти щодо запобігання проявам насильства"

КОРИСНІ ПОСІБНИКИ ЩОДО ПРОТИДІЇ АНТИБУЛІНГУ:
- Методика формувань умінь протидії насильству у здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти
- Кодекс безпечного освітнього середовища

- Протидія булінгу в закладі освіти: системний підхід

Законодавчі та нормативно-правові акти щодо запобігання та протидії насильства