Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Сторінка на стадії наповнення.

ІСТОРІЯ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР

Дата створення: 19:58 17.10.2020

  У Корналовицькому НВК стартував Олімпійський тиждень. 16 жовтня 2020 року вчителем фізичної культури Оксаною Богуцькою з учнями 7 класу було проведено олімпійський урок на тему: "Історія Олімпійських ігор."  Діти побували у Стародавній Греції, дізналися про перші Олімпійські ігри та про їх розвиток. Оксана Мар'янівна провела вікторину "Знавці олімпійського спорту". Учні отримали нові знання, дізнались про те, скільки необхідно докласти сил, здійснити  важкої  щоденної роботи для того, щоб завоювати медаль, особливо-олімпійську. Пам'ятайте у кожного є своя  олімпійська сходинка, своя олімпійська висота і, щоб її досягти потрібно мати велике бажання, віру у власні сили і  щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії.

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА "СОКІЛ" У КОРНАЛОВИЦЬКОМУ НВК

Дата створення: 19:53 17.10.2020

 16 жовтня 2020року вчителем фізичної культури Оксаною Богуцькою ознайомлено учнів 5 класу з Всеукраїнською дитячо-юнацькою військово-патріотичною грою "Сокіл"('Джура"). Проведено  спортивні естафети,  які сподобалися всім учасникам гри. Вони принесли учням радість і задоволення від спілкування, перевірки своїх  можливостей, умінь та  знань.

Змагання з шашок

Дата створення: 11:35 16.10.2020

 У рамках Олімпійського тижня у Новокалинівському опорному закладі  відбулися змагання з шашок. У шашки грали ще давнь­оєгипетські фараони та грецькі боги. Дош­ку в клітинку та роз­ділення фігур на чор­ні та білі придумали французи у Середньо­віччі. Шашки були ул­юбленою грою таких великих полководців, як Наполеон та Петро І. Люблять цей вид спорту і  учні Новокалинівського ОЗ.

Ми діти козацького роду

Дата створення: 20:54 15.10.2020

15 жовтня 2020 року у стінах Гординянської СЗШ I-II ст. вирував козацький дух. Учні школи разом з педагогом-організатором Степаном Белей  організували загальношкільне свято «Ми роду козацького діти», приурочене Дню Захисника України. Метою якого було вшанування мужності та героїзму захисників Вітчизни,традицій і звитяг українського народу. Вчитель історії Тарас Білинський  ознайомив учнів з історією заснування цього свята.

Україна- козацька земля

Дата створення: 20:44 15.10.2020

  15 жовтня 2020 року під керівництвом вчителя фізичної культури Оксани Богуцькою учні Корналовицького НВК розпочали урочисте стартування Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Джура". Протягом дня з учнями 7-8 класів проводились веселі спортивні змагання. Найголовніші моральні якості  такі , як почуття колективізму, дружби,взаємоповаги та взаємодопомоги допомогли учням дружньо змагатися. День пройшов весело,цікаво та пізнавально, адже всі види змагань мали на меті викликати у дітей бажання займатися спортом.

Відкриття Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата створення: 20:16 15.10.2020

Сьогодні до Дня Захисника України, Дня Українського козацтва, Дня утворення Української повстанської армії та свята Покрови Пресвятої Богородиці у Новокалинівському опорному закладі  відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Інформаційна хвилинка

Дата створення: 15:31 15.10.2020

15 жовтня 2020року у шкільній бібліотеці була проведена інформаційна хвилинка до відзначення 160-річчя від дня народження співачки, актриси, письменниці, перекладачки, фольклористки Софії Віталіївни Тобілевич (1860-1953).

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата створення: 15:13 14.10.2020

Привітання захисників України

Дата створення: 21:12 13.10.2020

 14 жовтня 2020 року  в чудовий осінній день вся наша країна буде святкувати відразу три свята: День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Діти дошкільної групи закладу дошкільної групи"Сонечко" привітали захисників України зі святом.

Виховний захід "Слава козацька вічно жива"

Дата створення: 15:24 13.10.2020

Напередодні Дня Українського козацтва у дошкільній групі «Веселка» Гординянської СЗШ проведено виховний захід «Слава козацька вічно жива»  під керівництвом вихователів Марії Дубей  та Наталії Лівач. Це свято проведено з метою вшанування мужності та героїзму захисників українського народу. Під час заходу дошкільнята взяли участь у козацьких забавах та конкурсах: «Перевага руки»,«Лава-на-лаву» , «Повзунець» і «Збий кеглі». Маленькі козачата з честю зуміли пройти труднощі та перешкоди. В змаганнях перемогла дружба. На завершення заходу проведено флешмоб «Козацькому роду – нема переводу».