Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Сторінка на стадії наповнення.

Хай війни стихають від сміху дитини

Дата створення: 13:55 04.06.2023

Діти — наш найцінніший скарб, наше сьогодення та майбутнє.  Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Проте сьогодні перед Україною постали нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв’язку з повномасштабним російським вторгненням, адже підлий жорстокий ворог посягнув на право наших дітей – мати щасливе дитинство… То ж дуже хочеться, щоб у кожної дитини було свято, щоб щасливий дитячий сміх наповнював повітря світлом, добром і радістю попри всі негаразди сьогодення, бо у кожній дитячій посмішці стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше і загартоване проблемами серце. «Хай війни стихають від сміху дитини», саме під таким гаслом в усі закладах освіти Новокалинівської ТГ сьогодні  відбуватись розважально-виховні, спортивні  та пізнавальні заходи, приурочені Дню захисту дітей. Розмаїття тематик запланованих дійств передбачали  різні формати їх проведення.  Діти громади брали активну участь у заходах. Тож нехай війни стихають від сміху дитини, а щасливі миті дитинства стануть приємними спогадами в подальшому житті.

Методичне засідання вчителів художньо-естетичного циклу

Дата створення: 15:26 19.05.2023

При використанні інтерактивних методів навчання вчитель і учні знаходяться в постійному, активному, позитивному пошуку та ефективній взаємодії. У такій активності проходило методичне засідання вчителів художньо-естетичного циклу.

День вишиванки 2023

Дата створення: 15:19 18.05.2023

Вишиванка - не тільки український етнічний одяг. Це традиції, історія, знання.

Свято обдарованої дитини 2023

Дата створення: 15:13 18.05.2023

Вже традиційно на теренах Новокалинівської ТГ проходить «Свято обдарованої дитини», якого немає в жодному календарі, але для закладів освіти воно є особливим, бо вшановуються юні обдарування, які є справжній цвіт нації, творча та інтелектуальна еліта Новокалинівської громади!

Методичне засідання української мови та літератури, зарубіжної літератури

Дата створення: 15:49 17.05.2023

Іноді вчителі відчувають, що настав час змін: робота з учнями потребує застосування нових форм і методів, дітям на уроці нецікаво – вони хочуть більше свободи і самостійності у навчанні. Що робити? Спробувати застосувати модель навчання «Перевернутий клас».

З Днем матері!

Дата створення: 16:14 15.05.2023

Немає любові сильнішої від материнської, немає ніжності ніжнішої від ласки і клопотів материнських, немає тривоги тривожнішої від безсонних ночей і незімкнутих очей материнських. Людство існує тільки тому, що існує материнська любов. Немає нічого святішого і безкорисливішого, ніж любов матері.

ДЕНЬ МАТЕРІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Дата створення: 16:22 12.05.2023

Мама — найрідніша людина у житті кожного з нас. Вона перебуває поряд під час всіх найважливіших подій в житті, навчає нас першим словам, крокам та іншим навичкам. Не дарма у світі створили особливе свято для вшанування мами — День матері.

Методичне засідання вчителів фізичної культури та "Захисту України"

Дата створення: 12:45 12.05.2023

11 травня 2023 року, відбулось методичне засідання спільноти вчителів фізичної культури та предмету «Захисту України». На засіданні педагоги підсумували проведення I етапу Всеукраїнського дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Дата створення: 12:30 11.05.2023

    11 травня 2023 р., на базі ліцею м.Новий Калинів відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).