Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Сторінка на стадії наповнення.

Живіть у безпеці, діти!

Дата створення: 09:45 19.04.2021

У дошкільній групі «Калинка»  Корналовицького НВК було проведено музичну розвагу (вихователі Оксана Юзьвяк  та музичний керівник Галина  Гриб) з пріоритетом  валеологічних завдань на тему  «Живіть у безпеці, діти».

Навчання працівників харчоблоку у Новокалинівському опорному закладі

Дата створення: 14:35 14.04.2021

  У Новокалинівському опорному закладі проведено медичною сестрою навчання з працівниками харчоблоку щодо запобігання виникненню гострих кишкових інфекційних захворювань та дотримання санітарно-гігієнічних правил та норм утримання закладу освіти.

Дослідження якості інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами

Дата створення: 10:22 14.04.2021

   Однією з умов якісного інклюзивного навчання у школах є наявність підготовлених педагогів та асистентів вчителів. Інклюзивно-ресурсні центри користуються довірою батьків дітей з особливими освітніми потребами, втім потребують методичної підтримки та посилення співпраці зі школами, а чітка гармонізована співпраця між сторонами: ІРЦ – батьки – школа є чи не найважливішим чинником, який зможе суттєво посилити якість інклюзивного навчання у школах України.

Космічна подорож

Дата створення: 17:21 13.04.2021

У дошкільній групі «Калинка» Корналовицького НВК (вих. Оксана Юзьвяк ) було проведено  інтегроване  заняття на тему «Космічна подорож».    Мета заняття - збагачувати уявлення та знання дітей про космос, планету Земля, планети Сонячної системи; виховувати дбайливе ставлення до навколишнього світу, розуміючи,що кожен із нас – частинка Всесвіту.

Політ до сонечка

Дата створення: 09:51 12.04.2021

У  Корналовицькому  НВК групи "Казка" вихователем Марією Турок було проведено заняття з ліплення на тему "Політ до сонечка". Мета заняття:поглиблювати знання дітей про навколишній світ природи,виконувати зображення за зразком,закріпити вміння щодо прийомів ліплення:скочування,розплющення,розвивати пізнавальну активність,дрібну моторику,самостійність та підвищити емоційний тонус дітей.

Створенням великоднього настрою у Дублянському ЗЗСО

Дата створення: 13:51 08.04.2021

 Ось і прийшла весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, зодягаються в зелень ліси та діброви. І саме з весною приходить в нашу шкільну оселю найголовніше свято християн – Пасха, або Великдень.  Воно супроводжується численними прекрасними звичаями і традиціями,  які ми зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління.

В очікуванні величного свята Великодня

Дата створення: 12:20 08.04.2021

   З вірою та надією у серці християнський люд очікує величне свято Великодня. Напередодні цього світлого дня учасники освітнього процесу Гординянської СЗШ І-ІІ ст. долучилися до стародавньої традиції українського народу - створення писанок. Дуже різноманітні українські традиції писанкарства. Учні та педагоги створили  писанку як декоративний елемент  в інтер’єрі до Великодніх свят. Вона  оздоблена тканиною зеленого кольору, який символізує весняне пробудження, нескінченність життя людини, а рожевий орнамент є символом добра та радості, яке нам несе свято Воскресіння Христового.Таким чином, творці  цієї краси переконалися, що процес створення писанки вимагає не тільки володіння старовинною технікою, але й  потребує креативності, поєднання сучасних технік  та духовного піднесення. Відродження традицій писанкового мистецтва напередодні Великодня стало тим важливим символом оновлення життя, що втілює цей найсвітліший день року.  

Великодня писанка у Корналовицькому НВК

Дата створення: 09:27 08.04.2021

Весна - найкраща пора року.Саме на весну припадає найголовніше християнське свято - Пасха. Писанка - одна зі стародавніх форм українського національного розпису, це символ весни, сонця, повернення природи до життя.

Великодня писанка в Бабинському ЗЗСО

Дата створення: 09:22 08.04.2021

Лише українці вміють найбільш виразно доносити свої уявлення про життя за допомогою символів та знаків, якими розписують писанки. 

В гостях у бджілки

Дата створення: 14:03 07.04.2021

  Інтегроване заняття з мовленнєвого спілкування та аплікації відбулося в старшій групі «Калинка» Корналовицького НВК "В гостях у бджілки". Мета заняття - продовжувати  удосконалювати навички дітей в звуковому аналізі слова та розвивати зв’язне мовлення, загальну  і дрібну моторику дітей.