A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Сторінка на стадії наповнення.

Із піснею у серці….

Відзначаючи День Збройних Сил України в умовах страшної загарбницької війни рф, наші серця наповнюють вдячність, довіра та надія. Зі щирими  словами вдячності учні Новокалинівська мистецька школа привітали військових ,які проходять лікування та реабілітацію у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи, відділення відновного лікування смт.Дубляни. Дорогі захисники та захисниці, глибока вдячність за ваш захист, за вашу силу духу та подвиг. Жодні слова не можуть вмістити те, що відчуваємо, думаючи про вас. Подвиг наших збройних сил ми відчуваємо щомиті. Глибока вдячність та шана! Єднаймося, борімося, творімо разом майбутнє гідності, свободи, любові та правди.

22:37 06.12.2023

«Учитель року - 2024»

Професія учителя є найблагороднішою, але водночас і найскладнішою з-поміж інших, бо вимагає не лише знань та майстерності, а й уміння навчати нового, виховувати позитивні людські якості, розвивати природні здібності дітей, і, що найголовніше, бачити у кожній з них особистість. Звісно, що така майстерність під силу далеко не кожній людині.  Вчитель образотворчого мистецтва Дублянської гімназії Марія Гнатик брали участь в першому турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» в номінації «Образотворче мистецтво». Марія Федорівна достойно пройшли шлях випробувань конкурсу, продемонстрували свій досвід, прийоми і методи активізації пізнавального інтересу та мотивації учнів до навчання. Бажаємо педагогу не зупинятися на досягнутому! Нехай творчий потенціал, невичерпний ентузіазм та наполеглива праця допоможуть досягти омріяної мети!

17:44 05.12.2023

90-та річниця пам`яті жертв Голодомору

Щороку в четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932–1933 років. Пам’ять загиблих не просто від голоду внаслідок неврожаю, а жертв цілеспрямованого сталінського геноциду українців.

12:10 25.11.2023

10 років Революції Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає перший ювілей Революції гідності – 10 років, цього року День Гідності та свободи Україна відзначає під гаслом «Заряджені Гідністю і жагою Свободи». В закладах освіти Новокалинівської ТГ учні вшанували мужність, силу духу і стійкість патріотів, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Молодь нашої громади знає та підтверджує, що вибір європейських цінностей та питання нашої свободи є ключовим для українців у минулому, сьогодні й для наших наступників.  Адже Свобода – це вміння сказати «так» своїм мріям. Гідність – це вміння сказати «ні» своїм страхам.  Гідність держави залежить від гідності особистостей, які її створюють. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків!

14:02 21.11.2023

Нарада з керівниками закладів освіти

15 листопада 2023 року в відділі освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради відбулася онлайн нарада з керівниками закладів освіти. Традиційно нараду розпочала начальник відділу освіти, молоді та спорту Алла КОВТАЛЮК.

15:41 15.11.2023

Нарада з керівниками закладів освіти

30 жовтня 2023 року під керівництвом начальника відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради Алли Ковталюк, відбулась онлайн нарада з керівниками закладів освіти.

16:22 30.10.2023

І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 23-24 н.р.

Предметні олімпіади - це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність. Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради від 10.10.2023р. №56 “ Про проведення І і II етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році “, з метою пошуку, підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді в закладах загальної середньої освіти Новокалинівської територіальної громади на базі Новокалинівського ліцею з 20 по 25 жовтня проведено І тур Всеукраїнських предметних олімпіад у 2023-2024 н. р.

14:40 30.10.2023

Вхід для адміністратора