З днем дошкілля!

Дата створення: 11:30 25.09.2022

День вихователя і дошкільного працівника в Україні відзначають в останню неділю вересня. У 2022 році Всеукраїнський день дошкілля припадає на 25 вересня.

Нагородження обдарованих дітей

Дата створення: 13:47 21.09.2022

21 вересня  2022 року відзначаємо міжнародний День миру. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролась за своє існування і в 2022  Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб ми та наші діти ніколи не знали війни.

Олімпійський тиждень

Дата створення: 11:01 13.09.2022

12 вересня 2022 року в Новокалинівському ліцеї розпочався Олімпійський тиждень. Вчителі Мирослава Гінка та Ольга Мількович провели урочисте відкриття під девізом "Діти спортивні-патріоти України".

ПРАКТИЧНЕ ТРЕНУВАННЯ ПІД ЧАС ОГОЛОШЕННЯ СИГНАЛУ "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА"

Дата створення: 10:32 12.09.2022

12 вересня 2022 року фахівець групи організації реагування на надзвичайні ситуації 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області Глушко Роман Романович разом з учнями Гординянської гімназії провів практичне тренування щодо дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж, а також безпечної швидкої евакуації людей під час оголошення сигналу "Повітряна тривога". Також представник ДСНС пригадав дітям основні вимоги щодо правил пожежної безпеки, поводження при виявлені вибухонебезпечних предметів, заходів під час перебування на воді та кризі та безпечної поведінки у горах.

Подякуй_Герою

Дата створення: 10:25 12.09.2022

200 днів незламності! Учні закладів освіти Новокалинівської ТГ виготовили подячні листівки, малюнки, написи для наших захисників і долучилися до флешмобу #подякуй_Герою.

Практичне тренування "Повітряна тривога"

Дата створення: 10:52 09.09.2022

09 вересня до Корналовицької гімназії завітав провідний інспектор ВПР Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області старший лейтенант служби цивільного захисту Гацько Микола Іванович та начальник СЮП ВП Самбірського РВП Пукаляк Ольга Андріянівна. З персоналом та здобувачами освіти проведено інструктаж щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки, а також практичне відпрацювання щодо дій під час сигналу "Повітряна тривога".

Евакуації дітей під час оголошення сигналу «Повітряна тривога»

Дата створення: 10:36 09.09.2022

9 вересня 2022 року в Новокалинівському ліцею рятувальниками Самбірського районного управління Головного управління ДСНС України у Львівській області проведено практичне тренування щодо дій учнів та персоналу у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж, а також безпечної та швидкої евакуації людей під час оголошення сигналу «Повітряна тривога».

Конструктивна розмова щодо організованого початку 2022-2023 н.р.

Дата створення: 11:41 07.09.2022

7 серпня 2022 року  у відділ освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради прибув із робочим візитом Роман Монастирський, заступник начальника управління Державної служби якості освіти у Львівській області. Відбулась корструктивна розмова із керівником відділу освіти, молоді та спорту Аллою Ковталюк щодо організованого початку 2022-2023 навчального року.

День Знань 2022

Дата створення: 13:49 01.09.2022

Новий навчальний рік 2022-2023 розпочинається у неспокійний час, цьогорічне свято обпалене війною. Вчителям та учням доведеться звикнути до низки змін, викликаних новими вимогами безпеки.

Нарада керівників закладів освіти

Дата створення: 18:11 30.08.2022

30 серпня 2022 року,  під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Алли Ковталюк відбулася нарада директорів закладів освіти Новокалинівської ТГ. На порядку денному розглядалися питання: готовність закладів освіти працювати в умовах сьогодення; структура та організований початок; про організацію харчування в закладах освіти; про формування звітів; облік дітей дошкільного та шкільного віку та інше.