Нарада з керівниками закладів освіти

15 листопада 2023 року в відділі освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради відбулася онлайн нарада з керівниками закладів освіти. Традиційно нараду розпочала начальник відділу освіти, молоді та спорту Алла КОВТАЛЮК.

15:41 15.11.2023

Нарада з керівниками закладів освіти

30 жовтня 2023 року під керівництвом начальника відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради Алли Ковталюк, відбулась онлайн нарада з керівниками закладів освіти.

16:22 30.10.2023

І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 23-24 н.р.

Предметні олімпіади - це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність. Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради від 10.10.2023р. №56 “ Про проведення І і II етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році “, з метою пошуку, підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді в закладах загальної середньої освіти Новокалинівської територіальної громади на базі Новокалинівського ліцею з 20 по 25 жовтня проведено І тур Всеукраїнських предметних олімпіад у 2023-2024 н. р.

14:40 30.10.2023

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Сьогодні, 27 жовтня 2023 року об 11:00 год. освітянська родина Новокалинівської громади долучилася до мовного флешмобу – Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, головною метою якого є не лише перевірити грамотність учасників, а об’єднати українців і знавців української мови у всьому світі. Авторка цьогорічного тексту «Дороги України» Катерина Калитко розповіла про посічені війною шляхи нашої Батьківщини, як «переплутані нитки любові, подекуди порубані, але знову зв’язані у вузол, аби бути ще міцнішими».

14:32 27.10.2023

Відкриття дитячо-юнацької військової патріотичної гри "Сокіл" (Джура)

Історія і сучасність України, українського народу – це герої України, які віддають всі свої сили для добра українського народу: його свободи і державності, могутності та процвітання, є вірними своїй країні.

15:18 20.10.2023

Всесвітній день хліба

«ХЛІБ – УСЬОМУ ГОЛОВА», – КАЖУТЬ У НАРОДІ.... Це не дивно, адже його здавна вважали основою життя, символом добробуту й багатства.  Хліб один з найпопулярніших продуктів у світі, без якого не обходиться жоден день нашого життя. Тому не дивно, що у нього є і своє свято - Всесвітній день хліба, яке відзначається щорічно 16 жовтня.  Саме з цього приводу сьогодні у закладах освіти відбулись заходи де діти дізналися багато цікавого про хліб, історію його виникнення та значення цього продукту в житті українців.

15:04 16.10.2023