Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Сторінка на стадії наповнення.

Тиждень безпеки життєдіяльності дитини «Безпечна поведінка – запорука міцного здоров’я»

Дата створення: 20:51 27.05.2021

З метою формування у дітей основ безпечної поведінки в навколишньому середовищі та свідомого ставлення до власного здоров’я в період з 17.05 по 21.05.2021 р. в Пинянському ЗЗСО І-ІІІ ст. пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності дитини «Безпечна поведінка – запорука міцного здоров’я» та проведено низку заходів, а саме:

Екскурсія з природознавства

Дата створення: 20:40 27.05.2021

На уроці природознавства учні 4 класу  разом Гординянської СЗШ з вчителем початкових класів Емілією Фурдин побували на екскурсії. Учні закріпили знання про рослинний і тваринний світ, форми поверхні рідного краю, будову річки, а також обговорили питання відносно екологічної безпеки навколишнього середовища.

Всеосвіта весна – 2021

Дата створення: 20:33 27.05.2021

Учні 5 і 7 класу Дублянського ЗЗСО І-ІІІ ст. під керівництвом учительки математики Уляни Лаб'як взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики ”Всеосвіта Весна-2021″ та були нагороджені дипломами за 1,2,3 місця та сертифікатами учасників. Вітаємо переможців міжнародної олімпіади проєкту «Всеосвіта весна – 2021» Бажаємо натхнення та ще більших здобутків у майбутньому!!!

Вітаємо з Днем Народження!!!

Дата створення: 10:34 25.05.2021

"Прощавай, Букварику!"

Дата створення: 15:59 24.05.2021

«Буквар» - найперша в школі книга, яку знає кожен школяр, адже вона прокладає доріжку до усіх книжок. 21 травня у Пинянському ЗЗСО І-ІІІ ст. в учнів 1 класу відбулося чудове свято «Прощавай, Букварику!», яке підготувала і провела класний керівник Ірина Саврун. Першокласники розповідали вірші, співали пісні, презентували Абетку. Діти довели, що вони добре вивчили всі літери, навчилися гарно читати, писати, продемонстрували перші досягнення та творчі здобутки. Свято Букваря закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своїм першим вчителем.

Вихідні у Сприні

Дата створення: 15:52 24.05.2021

Незабутні вихідні дні провели учні Новокалинівського опорного закладу у спортивно-туристичному оздоровчому комплексі с. Сприня під керівництвом педагога-організатора Василя Скальського!

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата створення: 09:30 23.05.2021

Тиждень безпеки дорожнього руху у Бабинському ЗЗСО І-ІІІ ст.

Дата створення: 22:47 21.05.2021

Знання безпечної життєдіяльності - своєрідна наука виживання, а в комплексі з відповідними життєвими вміннями й навичками - успішне уникання ризикованих ситуацій. Як говорить народна мудрість: «Сильний той, хто знає», тобто володіє інформацією з певної проблеми. З 19 по 21 травня у Бабинському ЗЗСО І-ІІІ ст. тривав тиждень безпеки дорожнього руху. 21 травня відбувся Єдиний національний урок «Будь помітним на дорозі». Учні 5-6 класів відпрацьовували навички аналізу дорожньої ситуації в умовах обмеженої оглядовості, поглиблювали знання про правила дорожнього руху та безпеку пішохода, обговорили використання флікерів - світловідбиваючих елементів на одязі, у сумках чи рюкзаках у темну пору доби. Переглянули презентацію «Безпечна країна» та «Будь помітним у темряві». Зацікавленість викликала інформація «Правила безпеки дорожнього руху в інших країнах»; розв’язували кросворд «Дорожній рух». Захід провели вчителька основ здоров’я Галина Віщур та заступник з виховної роботи Оксана Надолішня. 

Свято Букварика у Новокалинівському опорному закладі

Дата створення: 22:23 21.05.2021

У житті першокласника буває свято, що приходить до нас раз у житті. І присвячене воно книжці, без якої не може обійтися жодна людина. Буквар - це "чарівний золотий ключик", який відчиняє нам двері у світ знань. І де б не вчилися у майбутньому - школах, ліцеях, університетах - кожен згадуватиме свою найпершу в школі книгу з найщирішою вдячністю та шаною. Першокласники нашого закладу також подякували Букварику за науку та провели квест-гру "Прощавай, Букварику!". На святі діти не лише декламували вірші, співали пісеньки, а й виконували різноманітні завдання, щоб показачи чого вони навилися протягом року. Проводити свято першокласникам допомагали класні керівники Оксана Протещак, Віра Проць, вчитель музики  Андрій Бойко.

Будь помітним на дорозі

Дата створення: 22:12 21.05.2021

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху класний керівник 7-А класу Уляна Лаб'як провела єдиний національний урок "Будь помітним на дорозі". Діти досить старанно виконували всі завдання та показали свої знання з Правил дорожнього руху. Учні згадали прості правила як бути помітним на дорозі та засвоїли що треба робити  для того, щоб  зберегти життя та уникнути неприємних ситуацій на дорозі.  Життя людини -  найвища цінність. Якщо усі люди завжди будуть дотримуватися правил дорожнього руху, то життя буде кожного в безпеці. Будьте уважними!