Освітні заклади отримали спортивний інвентар від UNICEF

Сьогодні, 30 серпня, відділ освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради отримав 3 набори із сучасним спортивним інвентарем для закладів загальної середньої освіти нашої громади (Новокалинівський ліцей, Бабинська гімназія, Дублянська гімназія). Проєкт реалізує Tech StartUp School за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

17:22 30.08.2023

«Національна поліція України попереджає про шахрайства!»

Національна поліція України попереджає про шахрайства! Шахрайські дії різноманітні настільки, наскільки різноманітні відносини між людьми. Вони є наслідком обороту товарів, використання онлайн сервісів або банківських карт. Тому кожна сфера привертає до себе зловмисників, які постійно винаходять нові способи розкрадання грошей.

14:34 18.07.2023

ДЖУРА 2023

З 28 червня по 2 липня чарівна Сколівщина зібрала старших джурівців, віком 15 - 18 років для того, щоб вони показали свою майстерність. Новокалинівську ТГ представляв рій «Ім. гетьмана Перта Сагайдачного» Новокалинівського ліцею.

14:19 03.07.2023

Розпочався ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

28 червня, розпочався ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Відбуваються ігри у гірській місцевості на Сколівщині, на базі комунального закладу Львівської обласної ради дитячої туристичної бази “Карпати”.

11:04 29.06.2023

День Конституції України

28 червня цього року Україна відзначає 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.

10:37 28.06.2023

Конкурс з відбору психолога

Оголошено конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

12:08 23.06.2023

Кіберполіція попереджає про шахрайство.Будьте обережні

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні вашою довірою. При цьому кмітливість шахраїв виходить за рамки вже добре знайомих українцям афер, тож з’являються нові способи ошукування. Національна поліція України розповідає про найпоширеніші схеми шахрайств та основні правила безпеки, які допоможуть викрити аферистів.

22:23 22.06.2023