День Державного Герба

Щороку, 19 лютого українці відзначають День Державного Герба. Саме цього дня 1992 року Верховна Рада затвердила своєю постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий тризуб на синьому щиті – символ українців ще з часів визвольних змагань ХХ століття.

14:25 19.02.2023

День єднання!

16 лютого 2023 року освітянська родина Новокалинівської територіальної громади святкує День єднання.

12:22 16.02.2023

З днем народження, садок!

Сьогодні, 14 лютого дошкільний підрозділ Бабинської гімназії відзначає свій перший День народження! Це важлива подія в житті колективу дошкільної установи, батьків та вихованців. Саме тут дітвора отримує всій перший досвід спілкування, стають дорослішими і мудрішими. Вихованці обожнюють свій садочок. Тут і ігри, і друзі. А сьогодні в них відповідальний день, адже виступатимуть на сцені.

15:36 14.02.2023

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії !

З метою виявлення і розвитку в учнів творчих здібностей, сприяння професійній орієнтації школярів в Україні проводяться різноманітні інтелектуальні змагання на державному рівні. Серед таких змагань і Всеукраїнські олімпіади.

12:04 06.02.2023

День пам'яті Героїв Крут - 2023

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника. У Крутах у 1918 році вирішувалася доля молодої української держави. Кілька сотень відважних юнаків та чоловіків зробили свій вибір – виступили проти російської військової агресії, стали на захист України.

13:30 29.01.2023

Гірка пам'ять Голокосту

День пам'яті жертв Голокосту заснований з метою, щоб люди ніколи не забули про злочини нацистів і щоб пам'ять невинно вбитих була вшанована.

18:25 27.01.2023