Почуй лікаря

#Почуйлікаря, 17.03.2023 р., для гімназистів смт. Дубляни, лекцію-профілактику про "Серцево-судинні захворювання" провела студентка ЛНМУ імені Данила Галицького Василечко Анна.

14:05 17.03.2023

Дитячий турнір з футболу, який був приурочений пам'яті Й. Береського

На початку весни, 17 березня 2023 року, у Гординянській гімназії відбувся захоплюючий дитячий турнір з футболу, який був приурочений пам'яті Й. Береського. Змагання провів вчитель фізичної культури Стефан Белей, який зумів зібрати найкращих школярів з 3-4 та 6-9 класів.

10:01 17.03.2023

«Фінансова грамотність - інвестиції в майбутнє»

У Новокалинівському ліцеї, 16 березня 2023 року,  у межах проєкту «Фінансова грамотність - інвестиції в майбутнє» був проведений тематичний тренінг модератором Марією ЛАДИЧУК та студентами Самбірського коледжу економіки та інформаційних технологій.

15:09 16.03.2023

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ «Обирай професію своєї мрії»

У межах Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар'єри "Обери професію своєї мрії" 15 березня о 12.15 год. у прямому ефірі Єдиного Телевізійного Марафону відбувся онлайн-урок з профорієнтації для учнів навчальних закладів.

14:11 15.03.2023

Нарада керівників закладів освіти Новокалинівської ТГ

Сьогодні, 3 березня  2023 року,  в актовій залі Новокалинівської міської ради, під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради Алли Ковталюк  відбулась нарада за участю фахівців відділу освіти та керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Новокалинівської міської ради. Порядок денний наради був достатньо широким.

20:25 03.03.2023

"Ангели пам'яті" від дошкільнят Новокалинівської ТГ

День вшанування пам’яті Небесної Сотні не могли залишитись без уваги колективами дошкільних установ Новокалинівської ТГ. Із дошкільнятами були проведені заняття в пам’ять про Герої Небесної Сотні – які є уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

18:50 20.02.2023