Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Сторінка на стадії наповнення.

Урок "Безпека дорожнього руху"

Дата створення: 22:06 21.05.2021

Дорожньо-транспортний травматизм – головна причина загибелі дітей та молоді у віці від 5 до 29 років в європейському регіоні. Рівень смертності у ДТП в Україні перевищує показники західноєвропейських країн у 3-4 рази. Щодня в Україні відбувається більше 470 ДТП, у яких гине близько 10 осіб. Серед основних причин ДТП за участю дітей-пішоходів – раптовий вихід на проїзну частину, та перехід дороги в невстановленому місці.

Змагання з футболу молодшої вікової групи

Дата створення: 22:01 21.05.2021

21 травня 2021 року відбулася гра молодшої вікової групи юнаків Новокалинівської територіальної громади. Перше місце посіли госодарі змагань м.Новий Калинів, друге місце отримала команда смт.Дубляни, а третє місце дісталось с.Бабина. Вітаємо юних призерів та бажаємо лише перемог!!!

Свято Букварика у Гординянській СЗШ

Дата створення: 13:02 21.05.2021

Буквар – сходинка до мудрості. Вже багато років він відкриває світлу стежку в захоплюючий світ знань. Здолали свою першу сходинку і учні 1 класу Гординянської СЗШ І-ІІ ст. На честь такої події вчителькою початкових класів Оксаною Йосипівною Чепіль було підготовлено та проведено квест-гру «Прощавай , Букварику!»

День Вишиванки у закладах освіти Новокалинівської ТГ

Дата створення: 17:04 20.05.2021

20 травня 2021 року в Україні відзначаємо ювілейний 15-ий Всесвітній День Вишиванки. Вишиванка яскраво відображає особливу національну традицію народу, є оберегом, символом краси, молодості і передусім генетичним кодом українців. Тож не дивно, що існує свято, присвячене їй. У рамках святкування  Дня української вишиванки учні та вчителі закладів освіти Новокалинівської територіальної громади  взяли участь у флешмобі «Чарівна краса вишиванки».

Зустріч учнів Бабинського ЗЗСО з начальником сектору ювенальної превенції

Дата створення: 10:13 20.05.2021

 19 травня 2021 року в Бабинському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулася зустріч з начальником сектору ювенальної превенції, лейтенантом поліції Пукаляк Ольгою Андріанівною та поліцейським офіцером Новокалинівської ТГ Куриляком Мар‘яном Івановичем. 

З Днем Вишиванки!

Дата створення: 10:01 20.05.2021

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл»(«Джура)

Дата створення: 16:24 19.05.2021

19 травня 2021 року на території Новокалинівського опорного закладу проведено І (окружний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура). У змаганнях та конкурсах взяли участь рої (команди) 3 закладів загальної середньої освіти Новокалинівської ТГ, а саме Новокалинівський ОЗ, Бабинський ЗЗСО І-ІІІст. та Дублянський ЗЗСО І-ІІІст. Змагання проводилися серед учнів 9-11 класів, які брали участь у таких конкурсах як: «Впоряд», «Рятівник», «Маятник», «Підлаз», «Рух до фінішу гусячим кроком», «Стрільба з пневматичних гвинтівок », «Перетягування линви», «Розбір і збір АК- 74» та «Надання першої медичної допомоги»

Триває тиждень безпеки дорожнього руху

Дата створення: 14:58 19.05.2021

 В рамках Тижня безпеки дорожнього руху  19 травня 2021 року  класними керівниками  Марією Ваврин та Вірою Монастирською  було проведено тематичні виховні години «Безпека пішохода та велосипедиста»,  « Правила дорожнього руху. Будь обережним на дорозі»,  метою яких було активізувати знання учнів про правила дорожнього руху, сприяти закріпленню життєвих навичок аналізу дорожньої ситуації, розвивати навички безпечної поведінки на дорозі. Учні продемонстрували, що в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь якої ситуації, пов’язаної з дорожнім  рухом. Учні проявили себе активними учасниками заходів.

Футбольний фестиваль "Золотий колос" відкрито!!!

Дата створення: 17:52 18.05.2021

18 травня 2021року  на базі Новокалинівського опорного закладу було  проведено І етап  відбіркових змагань,  у яких взяли участь команди усіх закладів  загальної середньої освіти Новокалинівської територіальної громади. На урочистому відкритті футбольного фестивалю   були присутні голова Асоціації футболу Самбірського району Руслан Хомин, заступник міського голови Новокалинівської міської ради Олег Домчак, спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради Ольга Олеярчик, Ірина Маланкевич та Ірина Кулаковська, вчителі фізичного виховання Святослав Канюк та Орест Янушевич. Директор Новокалинівського опорного закладу Оксана Бобак  разом із гостями вітали юних спортсменів та вчителів громади.

Тиждень безпеки дорожнього руху в Гординянській СЗШ

Дата створення: 16:58 18.05.2021

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху вчителі початкових класів Ніна Кос, Оксана Воробець провели зі своїми вихованцями ряд заходів: тематичні бесіди «Безпека на дорозі-безпека в житті»,«Твій безпечний шлях до школи»; вікторину «Дорожня грамота»;виготовили лепбук «В країні Дорожніх знаків».Учні ознайомилися з дорожніми знаками,розглянули  життєві ситуації,які можуть виникнути на дорогах і тротуарах.