Засідання атестаційної комісії II рівня

Дата створення: 22:56 18.02.2022

18 лютого 2022 року  відбулося друге засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради.

«МИ НЕ ЗГАНЬБИЛИ СЛАВУ НАШИХ ПРЕДКІВ, НОВИХ ГЕРОЇВ ДАЛИ НЕБЕСАМ»

Дата створення: 17:26 18.02.2022

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і учнів закладів остіти Новокалинівської ТГ.

Наша безпека в наших руках

Дата створення: 15:41 18.02.2022

18 лютого 2022 року провідним інспектором ВЗ НС Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Врублевським О.Ю. та провідним інспектором відділу профілактичної роботи старшим лейтенантом служби цивільного захисту Гацьком М.І. проведено практичне заняття з учасниками освітнього процесу закладів освіти Новокалинівської ТГ "Безпека дитини під час пожежі"

Вітання з днем народження!

Дата створення: 09:57 17.02.2022

Колектив відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради,

МИ РАЗОМ – МИ СИЛЬНІ!

Дата створення: 15:49 16.02.2022

16 лютого 2022 року  Україна вперше святкує День єднання. Цей день несе з собою важливу мету – показати, що українці єдина нація, яка здатна боротися за свою незалежність і свободу. «Ми разом! Обєднані Україною»  ­- з такими гаслами пройшла урочиста лінійка у закладах загальної середньої освіти Новокалинівської ТГ, учні та педагоги виконали Державний Гімн України на знак об’єднання і згуртування всіх українців і волю до перемоги.  МИ РАЗОМ – МИ СИЛЬНІ!

Перші дні в садочку

Дата створення: 09:57 15.02.2022

Радіємо за наших  маленьких дошкільнят-бджілок, які із 14 лютого 2022 року відвідують дошкільні групи Бабинського ЗЗСО. Із допитливими оченятами навчаються, розвиваються, накопичують справжній коштовний “мед” знань, умінь і навичок, які обов’язково стануть у пригоді в їхньому майбутті.

"УВАГА ВСІМ"

Дата створення: 11:49 14.02.2022

"Разом для найкращого інтернету"

Дата створення: 09:57 08.02.2022

У світі відзначається День безпечного інтернету під гаслом "Разом для найкращого інтернету". Педагоги закладів освіти долучилися до Всеукраїнського флешмобу онлайн і виконали ряд цифрових вправ задля забезпечення найкращого цифрового досвіду. Вчителі онлайн спілкувались з учнями з питань безпечного користування Інтернетом, також проведено засідання круглого столу і онлайн тестування між учнями 5-9 класів на тему «Корисним чи шкідливим є для нас Інтернет?». Учні 1-4 класів переглядали мультфільми про Інтернет і правила користування ним.

Вітання з ювілеєм!

Дата створення: 09:07 08.02.2022

Тиждень історії в Корналовицькому НВК

Дата створення: 10:00 25.01.2022

24 січня в Корналовицькому НВК розпочався тиждень історії. Вчителем Людмилою Струс з учнями 9 класу було проведено турнір "Історичними стежками", в ході якого учні встановлювали відповідність між історичними постатями та грошовими купюрами, згадали п'ять пісень, пов'язаних з українським козацтвом, визначали , яким подіям вітчизняної історії присвячені пам'ятники.