Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Сторінка на стадії наповнення.

Методичне засідання

Дата створення: 10:29 11.01.2023

Основним завданням учителя на нинішньому етапі розвитку нашого суспільства є забезпечення виходу кожного учня на рівень базової освіти та встановлення розвитку пізнавальної і творчої активності, формування не тільки предметних компетентностей учнів, а й самоосвітніх. Тому всі аспекти навчання повинні бути спрямовані на розвиток творчої особистості, розкриття обдарованості кожної дитини.

Коляда на підтримку ЗСУ

Дата створення: 10:26 11.01.2023

Різдво Христове відкриває в серцях українців особливі якості, доброчинність - одна із них. Різдвяні дні - це час милосердя, чуйності, доброти та турботи про ближнього. У дні світлого Різдва учні 8-9 кл. та вчителі Бабинськоі гімназії колядували на прославу дитяти Божого та підтримку ЗСУ. Колядникам вдалося зібрати 51038 грн.

Таємниці святкування Різдва

Дата створення: 15:37 05.01.2023

"Святий вечір настає Зірочка моргає, До вечері кличе всіх У вікна заглядає..." 5 січня 2023 року, у дошкільному підрозділі Бабинської гімназії вихованці поринули у таємничість Святвечора. Дошкільнята дізнались про таємниці святкування Різдва, історію виникнення свята та народні традиції святкування. 

Методичне засідання

Дата створення: 16:48 04.01.2023

Щодня життя підкидає нам чимало питань і проблем, які вимагають наших відповідей та ефективних рішень. Деякі з них прості, а деякі – не зовсім. Щоб обрати найкраще з рішень, слід увімкнути критичне мислення – це особливо результативний спосіб. Така тематика засідання вчителів історії, географії та мистецтва. Змістовні майстер-класи провели з історії - Людмила Струс та з географії - Світлана Більовська.

Методичне засідання

Дата створення: 16:08 04.01.2023

Вчителі природничого циклу опрацьовували сучасні освітні практичні інструменти вчителя НУШ. Тетяна Якимишин провела майстер-клас «Знайомтесь –Лепбук», в результаті ми отримали два лепбуки з хімії та біології. Під керівництвом Галини Романів створили і третій з основ здоров'я.

"Українська мрія"

Дата створення: 15:54 04.01.2023

Щиро вітаємо Мацечко Ангеліну, ученицю Новокалинівської мистецької школи з перемогою ГРАН-ПРІ у Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Українська мрія". Номінація графіка. Бажаємо, щоб ти досягнула ще багато нагород у своєму житті! Віримо,  що мрія всіх українців обов'язково збудеться і Україна розквітне!

Методичне засідання

Дата створення: 14:39 03.01.2023

Вчителі фізико-математичного циклу розглядали проблематичні питання, які сьогодні є дуже актуальні. Протягом останніх років освіта стикається з новими викликами які спонукають працювати на відстані.

Методичне засідання

Дата створення: 09:30 03.01.2023

За мудрими словами Івана Франка: «Школа вчителем стоїть». Тому, ми не маємо права, навіть у нинішній ситуації «опускати руки». Вчителі – формують національну свідомість, патріотичних почуттів учнів засобами національно-патріотичного виховання.

З НОВИМ РОКОМ!

Дата створення: 09:07 31.12.2022

Flowers4school

Дата створення: 16:02 29.12.2022

Учні закладів освіти Новокалинівської ТГ (Новокалинівський ліцей, Дублянська,  Пинянська гімназії взяли участь у благодійному освітньому проекті #Flowers4school,  який спрямований на озеленення українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України. Головна місія проєкту - це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво - це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.