Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Сторінка на стадії наповнення.

Ми проти булінгу. Закони доброти

Дата створення: 11:13 21.09.2021

Як розпізнати прояви булінгу розповіла практичний психолог Коргаловицького НВК Ірина Турлай  в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу. Протягом 16–  20 вересня у нашій школі відбулися заходи для інформування всіх учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу.В початковій ланці відбулися тренінгові заняття "Ми проти булінгу. Закони доброти". В 5  класі- "Як протидіяти булінгу?". В 6 класі - тренінг "Зупиніться! Моя історія про булінг та кібербулінг."  Учні 7-9 класів прослухали лекцію на актуальну тему "Кібербулінг. Захисти себе сам!".Всі ці заходи спрямовані на зародження в суспільстві небайдужості до проблеми. Учні повинні розуміти, що фізичне залякування, побиття, стусани, підніжки, поштовхи, блокування або дотики небажаним і неналежним чином-це все булінг!

Свято квітів у Пиянському ЗЗСО

Дата створення: 16:19 20.09.2021

У Пинянському ЗЗСО І – ІІІст. 17 вересня відбулося Свято квітів. Учні творчо і креативно підійшли до підготовки композицій і оформлення святкових букетів. У виставці – конкурсі  взяли участь  5 – 9класи. Для композицій учні використовували не тільки квіти, а й овочі, фрукти і декоративні прикраси. За рішенням журі перше місце  в номінації «Букет» дісталося  5 класу, в номінації «Україні 30»  перше місце вибороли учні 7 класу, за захист композицій переміг 6 клас.

У Гординянській СЗШ І-ІІ ст. стартував Олімпійський тиждень

Дата створення: 09:57 20.09.2021

13 вересня 2021 року у Гординянській СЗШ І-ІІ ст. стартував Олімпійський тиждень. Розпочався він із урочистої лінійки, на якій вчитель фізичної культури Михайло Хома ознайомив учнів з планом запланованих  заходів. Серед учнів 5-9 кл. було проведено вікторину «Олімпійські розумники», урок-змагання «У спорті наша сила і здоров’я» присвячені Дню фізичної культури і спорту . Метою тижня  було заохотити школярів до здорового способу життя, збереження та зміцнення здоров’я, підвищення фізичної та розумової працездатності, сприяння активній руховій діяльності та  формування потреби у систематичних заняттях фізичними вправами. Учні змагались на швидкість, спритність,  кмітливість, винахідливість та витривалість у різних естафетах.

Казкотерапія

Дата створення: 09:54 20.09.2021

Сьогодні у нашій школі  з учнями 1 класу проведено заняття з казкотерапії. Запропоновані психологом Іриною Турлай ігрові казкові вправи мали на меті допомогти школярам уникнути негативних емоцій та адаптуватися до школи. Адже казка – це дзеркало, що відбиває реальний світ через призму особистого сприйняття.

У здоровому тілі- здоровий дух

Дата створення: 16:26 17.09.2021

У рамках Олімпійського тижня у Корналовицькому НВК учителем фізичної культури Оксаною Богуцькою  з  учнями  8-9класів проведено змагання з волейболу, в якому переможцями стала команда 8 класу.

"Веселі старти"

Дата створення: 08:53 17.09.2021

У рамках Олімпійського тижня 15.09 учителем фізичної культури Корналовицького НВК Оксаною Богуцькою  з учнями 6-7 класів проведено "Веселі старти ". Учні змагались у різних цікавих естафетах. Дві команди показали справжню спритність, командну єдність та спортивну підготовку. Учасники змагань залишилися задоволені і щасливі.

Школа молодого вчителя

Дата створення: 15:10 15.09.2021

15 вересня у Пинянському ЗЗСО І – ІІІст. відбулося засідання школи молодого вчителя під керівництвом ЗДНВР Наталії Лагдан з молодими педагогами Даниїлою Каркач та  Оксаною Сопко було обговорено методичні рекомендації щодо ведення шкільної документації та поурочних планів.

Інформаційна година "Митець українського краю"

Дата створення: 14:57 15.09.2021

15 вересня 2021 року вчителем мистецтва Вірою Монастирською  проведено годину спілкування з учнями 9 класу «Митець українського краю», присвячену 100-річчю від дня народження українського скульптора Анатолія Білостоцького.  Метою цього заходу є ознайомлення учнів із життям і творчістю митця, який у своїх творчих роботах увіковічнив Т. Шевченка, І. Франка, Б. Хмельницького, М. Рильського та спорудив пам’ятник героям Визвольної війни українського народу (1648-1654 р.р.).

НА УРОЦІ "Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ"

Дата створення: 12:10 15.09.2021

14 вересня  на уроці "Я досліджую світ"  учні 1 класу Пинянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІст. із класним керівником Тетяною Масник  виготовляли емблему класу.

Державна служба якості освіти пропонує онлайн-курс «Управління якістю освіти в школі»

Дата створення: 16:47 14.09.2021

10 вересня на платформі Prometheus стартував онлайн-курс «Управління якістю освіти в школі». 2911 слухачів уже розпочали чотиритижневе навчання.