Відбулася онлайн-нарада керівників ЗЗСО

Дата створення: 17:06 24.05.2022

24 травня 2022 року відбулася нарада керівників закладів освіти Новокалинівської ТГ у форматі конференції-ZOOM.

День Героїв

Дата створення: 11:26 24.05.2022

Щороку – 23 травня в Україні відзначають День Героїв. Це свято є символом непоборності української нації та її жаги до вільного життя на рідній землі. День Героїв присвячено всім, хто боровся й зараз віддає життя за свободу України – козаки, гайдамаки,  січові стрільці, воїни Армії УНР, ОУН, УПА, Герої Небесної Сотні, військові ЗСУ. Після початку повномасштабної російсько-української війни – у цей день вшановують пам’ять про загиблих воїнів – захисників України.

Вітаємо з днем народження !

Дата створення: 09:30 23.05.2022

ДЕНЬ ЄВРОПИ

Дата створення: 13:01 21.05.2022

В Україні День Європи відзначається у третю суботу травня як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Прикметно, що Україна – єдина держава де День Європи відзначається на державному рівні.

День вишиванки

Дата створення: 11:10 19.05.2022

День вишиванки – патріотичний день. Це чудове свято, яке об’єднує всіх українців. Бажаємо вам милуватися рідною землею, не цуратися свого та пишатися тим, що ви – українці.

"Ніколи знову"

Дата створення: 17:47 08.05.2022

З Днем матері

Дата створення: 16:04 08.05.2022

Материнство -  це щастя і благословення, яке Бог дає людям. А ще велика відповідальність і важка праця! Всім матерям вільної і незалежної України бажаємо, щоб вас любили і цінували ваші діти - найкращі на світі, добрі, розумні та успішні! Нехай не заростає стежка до батьківського порогу, хай діти приїжджають на свята і дарують свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану негасиму любов! Бажаєм душевного спокою, а також мирного неба над головою, що особливо актуально зараз, коли в Україні точиться війна з російським загарбником.  Будьте щасливими і здоровими  на радість своїм рідним! Хай буде мир і щастя на нашій рідній землі!  З ДНЕМ  МАТЕРІ !

Вітання з Днем матері

Дата створення: 16:02 08.05.2022

День Матері в Україні відзначається в другу неділю травня. Неможливо посперечатися з тим, що це свято - свято вічності. З покоління в покоління для кожного мама - найголовніша людина в житті. До Дня Матері у Бабинському ЗЗСО І - ІІІ ступенів класні керівники провели для учнів виховні бесіди " Матусенько моя, благословенна будь...". Працювала творча майстерня " Подарунок мамі". З дитячих вуст звучали найщиріші слова подяки матерям та бабусям, також наголошувалась триєдина сутність свята: вшанування Божої Матері - Діви Марії, неньки України та рідної матусі. Від усієї душі вітаємо дорогих мам із їх святом! Хай любов'ю і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість! Миру і затишку у ваших оселях!

Вітаємо з днем народження !

Дата створення: 10:41 30.04.2022

ЧОРНЕ КРИЛО ЧОРНОБИЛЯ

Дата створення: 15:38 26.04.2022

Чорнобильська трагедія  стала чорною плямою на нашій планеті. Це був невидимий, жорстокий ворог, з яким ніхто не знав як боротися, від  якого нічим було захиститися. Ми вже ніколи не дізнаємося, що було б із країною і нами усіма, якби 26 квітня 1986 року, в перші години й хвилини після аварії на Чорнобильській АЕС,  вони не вступили в майже безнадійний двобій зі стихією.   Минають роки, а чорний день Чорнобильської трагедії все одно хвилює людей – і тих, кого він зачепив своїм крилом, і тих, хто народився далеко від покривдженої землі.     Ми ніколи не забудемо тих, хто врятував світ тоді, ми ніколи не забудемо тих, хто рятує світ зараз.