Звіт директора Містковицької гімназії

З червня 2024 року в Містковицькій  гімназії відбувся звіт директора  Любомири Біляк про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю.

14:41 03.06.2024

З останнім дзвоником 2024

31 травня 2024 року в закладах освіти Новокалинівської територіальної громади завершився 2023-2024 навчальний рік.

16:27 31.05.2024

Свято останнього дзвоника 2024!

Свято останнього дзвоника 2024 в закладах освіти Новокалинівської територіальної громади продзвенів 31 травня.

15:53 31.05.2024

"Без війни і тривоги ми хочемо йти до школи..."

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з закладом дошкільної освіти "Сонечко" м.Новий Калинів під назвою "Без війни і тривоги ми хочемо йти до школи..." у старшій групі " Слоненя ".

11:32 30.05.2024

Прощання з Букварем!

Урочисто й цікаво пройшло прощання з Букварем в учнів 1 класів  закладів освіти Новокалинівської ТГ. З нагоди радісного і разом з тим трішки сумного свята в житті маленьких першокласників зібралися гості – учні, батьки першокласників. Перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, веселі конкурси, пісні, танці, загадки не залишили байдужими нікого.

14:27 28.05.2024

Відкриття пам'ятних дошок у Дублянській гімназії

День Героїв – це день пам’яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі: тих, хто боровся і захищав Україну, тих, хто робить це сьогодні , захищаючи рідну землю ціною власного життя. Сьогодні ми відзначаємо День гордого духу непереможного народу, котрий не скорився, не загинув у роки лихоліть та поневірянь, котрий дав і продовжує давати гідну відсіч підступному ворогу.

15:53 23.05.2024

День Героїв

Щорічно 23 травня – відзначається День Героїв. Це день величі духу українських воїнів-борців за волю України, в який ми вшановуємо тих, хто з давніх-давен і до сьогодні поклав і покладає своє життя на вівтар української Незалежності – всіх українських воїнів-лицарів, які боролися за нашу країну в різні епохи: воїнів Київської Русі, козаків часів Гетьманщини, повстанців, Українських Січових Стрільців, армій УНР та УПА. А також героїв сьогодення – воїнів АТО та російсько-української війни, які нині стоять на захисті нашої Батьківщини.

12:11 23.05.2024