Підсумки 2022

Дата створення: 15:59 29.12.2022

У переддень новорічно-різдвяних свят освіта підводить підсумки 2022 року.

Смаколики для ЗСУ

Дата створення: 16:19 10.12.2022

На передові рубежі до наших захисників попрямував Св.Миколай від учнів та вчителів Новокалинівського ліцею. Учні школи зробили окопні свічки та зібрали смаколиків, бо Св. Микола приходить до усіх - і малих і дорослих, і він має обов'язково прийти до мужніх і відважних - до наших найкращих військових. Дякуємо за захист!!!!

З Днем української хустки

Дата створення: 17:13 07.12.2022

День української хустки

Дата створення: 16:56 07.12.2022

7 грудня в Україні відзначають незвичайне національне свято - День української хустки. Сьогодні в закладах освіти Новокалинівської ТГ відбулися  акції "Хустку одягаю- ПЕРЕМОГУ закликаю" та флеш-моби "Одягни українську хустку". Безсумнівно, українська хустка є символом українського народу, свого роду оберегом, який символізує вірність в любові і свободу, вірність традиціям і патріотизм. Хустка - незмінний супутник в житті прекрасної половини людства, оспіваний в піснях. Протягом століть хустка уособлювала для кожної людини рідну Україну, рідний дім, рідну матір.

Вітання із Днем Збройних Сил України від учнів Пинянської гімназії

Дата створення: 16:32 07.12.2022

ЗСУ мають силу, коли в них надійний тил. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України, який вірить у них.  Допомога військовослужбовцям може бути різною. Головне мати бажання. Навіть учнівські малюнки, чай, солодощі надихають їх, дають наснагу далі воювати та захищати кожен клаптик нашої країни.  Звітуємо, коробки із солодощами та щирими вітаннями із професійним святом - Днем Збройних сил України від учнів Пинянська гімназія вже у Них.

СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!

Дата створення: 16:44 06.12.2022

6 грудня, відзначається важливе державне свято – День Збройних сил України. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми почуваємось у безпеці. Маємо честь на наших теренах вітати військовослужбовців 12 окрема бригада армійської авіації ім. генерал-хорунжого Віктора Павленка. Прийміть найщиріші слова привітань із Вашим днем.  Ви національна гордість, гаранти стабільності та безпеки України, демонструєте високу боєздатність, патріотизм та безмежну відданість українському народу. Ми щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів у бойових подвигах, надійного тилу, спокою та оптимізму в душі.  З нагоди Вашого свята прийміть КОТИЛЬЙОН – це відзнака-обереги українських вояків (1916-1950-ті рр), які здатні захищати свого власника від будь якої небезпеки.  P. S. Дякуємо за надані обереги для військових, вчителю Містковицької гімназії  Тетяні Мусі та її донечці Ангеліні. Речі, які люди роблять своїми руками, з добрими намірами і щиросердя – приносять удачу, щастя, спокій і мир. СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!

Волонтери- люди доброї волі

Дата створення: 11:19 05.12.2022

Вітаємо всіх причетних! Волонтери- люди доброї волі

Почуй лікаря

Дата створення: 10:05 01.12.2022

29 листопада у Містковицькій гімназії Новокалинівської ТГ відбулася зустріч в рамках ініціативи «Почуй лікаря». Учні мали нагоду прослухати лекцію-тренінг по наданню першої домедичної допомоги, почерпнути багато цікавої та корисної інформації про першу домедичну допомогу. А також опанували практичні навички з наданням першої невідкладної допомоги при кровотечах, розпізнавання людини без свідомості та проведення серцево-легеневої реанімації.

Нарада керівників закладів освіти

Дата створення: 11:25 25.11.2022

25 листопада 2022 року відбулася нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Новокалинівської ТГ. На нараді обговорювались актуальні питання: - щодо обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів - формування звіту про чисельність військовозобов’язаних - щодо формування регіонального замовлення на підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти на 2023 р. - впровадження електронних журналів - Ялинки Перемоги - різне

День української писемності та мови

Дата створення: 11:22 09.11.2022

9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови. І вже традиційно, з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури 9 листопада 2022 року, з 11-ї до 12-ї години Українським радіо проводиться XХІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Авторка цьогорічного тексту - українська письменниця і режисерка, Ірина Цілик. Читатиме текст народна артистка, Герой України Ада Роговцева. Ця подія дозволить відчути себе єдиною потужною спільнотою через приналежність до нашого головного духовного скарбу – рідної мови. Вчимо українську та шануємо її!