Засідання учнівського парламенту в Пинянському ЗЗСО

Дата створення: 11:13 10.09.2021

9 вересня 2021 року в Пинянському ЗЗСО І - ІІІст. відбулося перше засідання учнівського парламенту. На порядку денному головні завдання:

Година спілкування з учнями на тему «Краса людини - її доброта»

Дата створення: 10:45 10.09.2021

Живи, добро звершай!

Вибори Голови учнівського Парламенту

Дата створення: 10:35 10.09.2021

У Корналовицькому НВК відбулися вибори Голови учнівського Парламенту. Найбільшу кількість голосів отримав учень 8 класу Урбан  Дмитро. Учень активний, зацікавлений шкільним життям, бере активну участь у шкільних справах. Тільки активний школяр і його лідерство надихає інших дітей.

Урок-батл "Молодь в темі"

Дата створення: 11:52 09.09.2021

8 вересня - Міжнародний день грамотності, що відзначається щорічно в системі ООН та символізує досягнення всього людства. Шляхів до мовної досконалості безліч, але всі вони починаються з любові до рідної мови, до майстерного бажання володіти нею і відчуття власної відповідальності за рідну мову. Грамотність - фундамент, на якому можна збудувати подальший розвиток людини. Відкриваючи доступ до книги, вона дає можливість користуватися скарбницею думки та знання, що створені людством.

Міжнародний день грамотності

Дата створення: 11:37 09.09.2021

Учні Корналовицького НВК активно долучилися до відзначення Міжнародного дня грамотності. Вчителі української мови та літератури Мирослава Мадараш  та  Наталія Легуцька перевірили знання і вміння учнів через написання диктантів.Було проведено бесіди про важливе значення грамотності в житті людини.Учні зрозуміли,що знання рідної мови-майбутнє кожного з них."Грамотність - фундамент,на якому можна збудувати щасливе майбутнє нашої держави".

Свято першого дзвоника У Пинянському ЗЗСО І-ІІІст.

Дата створення: 14:04 02.09.2021

День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Сьогодні головними героями свята є наші першокласники. Попереду для них нова ще невідома країна знань. Наших маленьких учнів зі святом привітала директор Пинянського закладу освіти Оксана Ковальчук, спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради Ірина Кулаковська. Випускники 9 класу вручили своїм найменшим друзям букет - оберіг. З добрими побажаннями батьків і благословенням отця Івана Куцика розпочався новий шкільний рік. Нехай він буде добрим і успішним для кожного з нас!

Перші уроки ''З Україною в серці''

Дата створення: 12:51 02.09.2021

1 вересня у Пинянському ЗЗСО І-ІІІ ст. класними керівниками 1-9 класів було проведено тематичні уроки присвячені відзначенню 30-ї річниці Незалежності України, де учні мали можливість поглибити свої знання про Україну, її здобутки та дізнатися про справжніх патріотів нашої Батьківщини, наших героїв, яким ми завдячуємо нашою свободою.

"Дзвоник нас скликає"

Дата створення: 14:29 01.09.2021

Сьогодні у Корналовицькому НВК відбулося Першовереснева зустріч шкільної родини "Дзвоник нас скликає". Шкільне подвір'я наповнилося веселими мелодіями, дитячим щебетанням, їх милими посмішками та великою кількістю батьків та гостей. Директор Галина Ковальчук привітала усіх присутніх з успішним початком 2021-2022 навчального року. Подякувала усім, хто допомагає школі втілити у життя всі задуми: міській владі в особі міського голови Богдана Юзвяка та начальника відділу освіти, молоді та спорту Аллі Ковталюк, працівникам ЗЗСО, батькам, здобувачам освіти.

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дата створення: 07:54 01.09.2021