Національний мультипредметний тест

Дата створення: 15:31 26.04.2022

УЦОЯО підготував демонстраційний варіант НМТ (спрощене ЗНО-2022). З тестом можна ознайомитися тут: https://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2022/04/NMT_2022_demonstratsijnyj-variant_maket.pdf

ХРИСТОС ВОСКРЕС !

Дата створення: 15:26 24.04.2022

У цей непростий проте благословенний час прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! Нехай Святий Великдень несе Нам всім довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру. Нехай Божа милість та благословення несуть у наші душі, сім’ї та нашу неньку Україну – МИР. ХРИСТОС ВОСКРЕС!  ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Пасочки для захисників

Дата створення: 15:59 20.04.2022

Напередодні величного свята Воскресіння Христового, працівники закладів освіти Новокалинівської ТГ попрацювали відмінно. Дух найсвітлішого свята року, повинен відчути кожен боєць, тому великодній хліб, спечений освітянами, передадуть на фронт, а також, нашим військовослужбовцям-авіаторам. Паска – не єдиний гостинець. Свою креативність проявили і школярі нашої громади. Передали військовим малюнки зі словами підтримки та подяки, а також символічні обереги, зроблені власноруч. «В єдності ми є сила і допомагаємо по своєму ЗСУ, перемога не за горами, Слава нашим захисникам, Слава українцям!» - наголосив міський голова Новокалинівської територіальної громади Богдан Юзвяк.

"Мамо, я бачу війну"

Дата створення: 15:55 15.04.2022

Своєю  творчістю учні Пинянського ЗЗСО І-ІІ ступенів долучилися до всеукраїнського проєкту "Мамо, я бачу війну" - NFT-проєкт дитячих малюнків для допомоги постраждалим від війни в Україні.  Школярі на папері передали свою любов до рідної землі, біль за Україну  і прагнення миру.  Все буде Україна!

Всесвітній день авіації та космонавтики

Дата створення: 15:51 12.04.2022

12 квітня - Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято встановлено на честь першого польоту людини в космос. З метою ознайомлення учнів з історією освоєння космічних просторів, виховання допитливості та інтересу до наукових знань у Бабинському ЗЗСО І - ІІІ ступенів діти підготували цікаві матеріали про зірки, сузір'я, планети Сонячної системи. Із захопленням школярі переглянули відео про космос, відгадували космічну вікторину, виготовляли лепбук, малювали малюнки на тему " Космос очима дітей". Варто пам'ятати, що можливості нашого пізнання не обмежені, і за наявності наполегливої праці ми зможемо здолати будь - які перешкоди.

Відновлюємо навчання

Дата створення: 11:44 11.04.2022

З 11 квітня 2022 року,  початкові класи закладів загальної середньої освіти Новокалинівської територіальної громади переходять на змішану форму навчання.

"Ні війні!"

Дата створення: 16:37 06.04.2022

Маленькі дошкільнята групи"Веселка" Гординянської СЗШ І-ІІ ст. з вихователем Дубей М.О. долучились до Всеукраїнського онлайн- флешмобу "НІ ВІЙНІ".

Відновлюємо навчання в закладах освіти

Дата створення: 16:33 05.04.2022

5 квітня 2022р.,учні початкових класів Гординянської СЗШ І-ІІ ст. перейшли на змішану форму навчання. Ми всі сподіваємося, що в найближчому часі, усі учні освітніх закладів  зможуть повернутися до повноформатного навчання.

Атестація педагогічних працівників

Дата створення: 17:28 04.04.2022

4 квітня 2022 року, завершила роботу атестаційна комісія || рівня відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради.

“Діти України проти війни”

Дата створення: 16:18 04.04.2022

Уже минув місяць війни. Місяць довжиною у життя. Боротьба триває, і Україна переможе. Бойовий дух бійців підтримують навіть найменші діти. Бо кожна дитина може зробити багато для миру, завдяки своїй щирості, толерантності та любові. Наші здобувачі освіти 1-4 класів під керівництвом своїх класних керівників провели виставку малюнків на тему “Діти України проти війни”. Усім воїнам бажали скорішого повернення додому, міцного здоров’я та мирного неба.