ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата створення: 09:58 14.10.2021

Виховний захід "Не буває народу без історії, а історію творять люди"

Дата створення: 15:04 13.10.2021

14 жовтня християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та Захисника Вітчизни. У переддень свята, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в сучасної молоді у Гординянській СЗШ I-II ст. педагогом-організатором Ганною Белей проведено виховний захід «Не буває народу без історії, а історію творять люди». Учні 5-9 класів взяли участь у козацьких забавах, де вправно демонстрували свої знання та вміння, активно змагалися між собою на фізичну витривалість та обізнаність з історією українського козацтва. В кінці заходу школярі отримали грамоти та медалі. Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу та пишатися тим, що ми українці.

Ми - роду козацького діти!

Дата створення: 14:05 13.10.2021

До Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Захисника і Захисниць України в Пинянському ЗЗСО І – ІІст. педагогом – організатором Іриною Яворською проведено виховний захід «Ми - роду козацького діти». Дане свято дає змогу не тільки підтримати дух патріотизму, а й розширити знання учнів про козаків, виховувати любов до рідного краю , бажання бути гідними синами України. Продовженням свята стали «Козацькі забави», де учні брали участь у різноманітних конкурсах і спортивних змаганнях козацького спрямування. Хлопці і дівчата 7 класу показали свою спритність, силу та знання історії, традицій українського козацтва. Наші команди показали, що вони гідні нащадки славного козацького роду.До Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Захисника і Захисниць України в Пинянському ЗЗСО І – ІІст. педагогом – організатором Іриною Яворською проведено виховний захід «Ми - роду козацького діти». Дане свято дає змогу не тільки підтримати дух патріотизму, а й розширити знання учнів про козаків, виховувати любов до рідного краю , бажання бути гідними синами України. Продовженням свята стали «Козацькі забави», де учні брали участь у різноманітних конкурсах і спортивних змаганнях козацького спрямування. Хлопці і дівчата 7 класу показали свою спритність, силу та знання історії, традицій українського козацтва. Наші команди показали, що вони гідні нащадки славного козацького роду.

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата створення: 11:20 12.10.2021

Кривенька качечка

Дата створення: 15:33 11.10.2021

У дошкільній групі «Калинка» Корналовицького НВК вихователем Оксаною Юзьвяк було проведено заняття з літературної діяльності: розповідання української  народної  казки «Кривенька качечка».  Діти розіграли епізоди казки, закріпили знання про жанрові особливості художнього твору. Заняття сприяло вихованню здатності до співчуття, поглибило уявлення про чуйність та доброзичливість.

Бібліотечний урок

Дата створення: 14:22 11.10.2021

Без книг важко уявити собі духовне життя людини, у ній увесь неосяжний світ. Є багато див на землі, створених людиною, серед них найбільше диво з див – це книга. 11 жовтня в Пинянському ЗЗСО І – ІІст. в рамках місячника шкільної бібліотеки «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» бібліотекарем Ольгою Кострицькою  проведено бібліотечний урок з учнями 6 класу «Мистецтво бути читачем». Під час уроку учні навчились бережливого ставлення до книги, а також заповнили анкету з метою визначення читацьких уподобань, бо у народі кажуть: «Хто багато читає, той багато знає».

Олімпійський тиждень у Гординянській СЗШ

Дата створення: 09:41 11.10.2021

04 по 08 жовтня  2021 року у Гординянській СЗШ І-ІІ ст. проходили змагання приурочені  Олімпійському тижню. Серед учнів 5-9 класів було проведено змагання з волейболу, шахів та шашок. Учні мали можливість проявити свої знання,  уміння та навички  у цих видах спорту, та отримали багато позитивних вражень.

Олімпійський тиждень

Дата створення: 09:36 11.10.2021

Традиційно з 4 по 8 жовтня в Пинянському ЗЗСО І – ІІст. проведено «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало виховних заходів.  4 жовтня у класах проведено Олімпійські уроки, на яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені. У середу під керівництвом вчителя фізкультури Василя Савіцького пройшли змагання по футболу між  7 і 8 класами. Спортивні естафети на яких діти удосконалили техніку бігу, стрибків були проведені між учнями 5, 6 класів. На завершення олімпійського тижня відбувся турнір з настільного тенісу і шашок.  Метою спортивних змагань та естафет було заохочення школярів до здорового способу життя, залучення молоді до спорту, збереження та зміцнення здоров’я. Ми ще раз переконалися, що в нашій школі ростуть сильні, спритні і сміливі.

Мій друг - світлофор

Дата створення: 15:47 07.10.2021

Класним керівником 5 класу Галиною  Гриб проведено гру "Світлофор моргає, нас в дорогу закликає". Під час гри учні поглибили знання про правила безпеки дорожнього руху, повторили основні правила пішоходів, збагатили навички поведінки на дорозі.

Ми діти твої, Україно!

Дата створення: 12:03 07.10.2021

6 жовтня у 3 класі Пинянського ЗЗСО І-ІІст. пройшла виховна година на тему «Ми діти твої, Україно». Класний керівник Оксана Децик розповіла дітям про красу, щедрість нашої Батьківщини. Учні розказували вірші, прислів’я,  вислови про Україну, про рідну мову, переглянули відеоролик  «Красивий, щедрий рідний край», також  була проведена  гра «Моя Україна».