104-та річниця Листопадового чину

Дата створення: 16:01 01.11.2022

104 роки тому на ратушевій вежі княжого Львова замайорів синьо-жовтий прапор і було проголошено Західноукраїнську Народну Республіку. Хоча новоутворена держава проіснувала усього 257 днів, але навічно вписана в золоту книгу історії становлення нашої країни та стала однією з найяскравіших її сторінок.

ЦИФРОВІ ДЕВАЙСИ ДЛЯ ОСВІТИ

Дата створення: 12:15 01.11.2022

Сьогодні, 1 листопада 2022 року, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради Алла Ковталюк отримала 8 хромбуків для освітян, для організації освітнього процесу в нашій громаді.

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "СМІЛИВА ГРИВНЯ"

Дата створення: 12:34 31.10.2022

З 01 по 28  жовтня учнівські та педагогічні колективи Гординянської гімназії та Нвокалинівського ліцею взяли участь в благодійній акції «Смілива гривня», яку організовував Національний Банк України для того, щоб об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії. Усі зібрані кошти відправлені на допомогу ЗСУ, в сумі;

Нарада керівників закладів освіти

Дата створення: 14:57 19.10.2022

18 жовтня 2022 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти. В ході наради обговорювалися питання:

Перше засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата створення: 14:50 19.10.2022

18 жовтня 2022 року відбулося перше засідання атестаційної комісії відділу освіти Новокалинівської міської ради. В ході роботи Аллою Ковталюк, начальником відділу освіти, головою комісії висвітлено питання організації атестаційного процесу, разом із членами комісії обговорено вимоги Типового положення про атестацію педагогів, опрацьовано список педагогів, що підлягають атестації комісією відділу освіти.   За результатами засідання надано відповідні доручення та рекомендації.

День захисника Батьківщини - мужності й геройства свято

Дата створення: 11:24 18.10.2022

Вихованці дошкільного закладу освіти " Сонечко" м.Новий Калинів вітають з Днем захисника України та Днем Козацтва усіх захисників та захисниць України!

"Наш край.Роль УПА."

Дата створення: 11:16 17.10.2022

З метою консолідації та формування історичної свідомості українського народу, збереження національної пам'яті відзначено 80 років із часу створення Української повстанської армії - формації, яка відіграла важливу роль в утвердженні української національної ідеї, боротьби за незалежність України,збереженні та примноження військових та державотворчих традицій.

"Урок звитяги "

Дата створення: 11:01 17.10.2022

В умовах російсько-української війни слово "звитяга" для нас має єдине значення - перемога в бою ціною героїчних подвигів. «Урок звитяги» присвячуємо захисникам свободи і незалежності, які завдяки своїй хоробрості, волі, стійкості, мужньому поступу, стали уособленням звитяги, патріотизму, нескореності. Їх боротьба викликає захоплення в усього світу, а ми ще й пишаємося ними, вважаємо за честь бути громадянами однієї з ними країни, зростаємо особистісно до їхнього ідеалу оборонця.

Вітаємо з днем народження!

Дата створення: 16:10 14.10.2022

Сьогодні святкує свій день народження

З Днем захисника України!

Дата створення: 14:54 14.10.2022

Сьогодні Україна відзначає День захисників та захисниць України! Цей день об'єднав у собі вшанування Українського козацтва, створення Української повстанської армії та свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка захищає державу, її воїнство, її народ від ворогів-загарбників.    Ці знаменні свята тепер навіки нерозривно пов’язані між собою, оскільки символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію та вікову славу Українського війська.   Від щирого серця вітаю гідних нащадків великих прадідів, в чиїх жилах тече гаряча козацька кров. Вітаємо усіх, хто має високе звання захисника та захисниці України! Ви наші герої – хоробрі, сильні, незламні. Ми безмірно вдячні вам за збережені життя і звільнені території. Особливо шлемо сердечні вітання вчителям та працівникам закладів освіти Новокалинівської ТГ, які в складний час стали на захист Батьківщини.  Зичимо твердості духу, енергії, оптимізму, незламності, бути гідними пам’яті та слави нескорених українських героїв. Міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам!   СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!