Перший дзвоник 2023

Сьогодні, як і кожного року, наші заклади освіти гостинно відчиняє свої двері перед шкільною родиною. Незважаючи на надскладні виклики часу: війну, біль, страждання – перший дзвоник лунає в усіх закладах освіти Новокалинівської громади!

11:45 01.09.2023

Освітні заклади отримали спортивний інвентар від UNICEF

Сьогодні, 30 серпня, відділ освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради отримав 3 набори із сучасним спортивним інвентарем для закладів загальної середньої освіти нашої громади (Новокалинівський ліцей, Бабинська гімназія, Дублянська гімназія). Проєкт реалізує Tech StartUp School за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

17:22 30.08.2023

«Національна поліція України попереджає про шахрайства!»

Національна поліція України попереджає про шахрайства! Шахрайські дії різноманітні настільки, наскільки різноманітні відносини між людьми. Вони є наслідком обороту товарів, використання онлайн сервісів або банківських карт. Тому кожна сфера привертає до себе зловмисників, які постійно винаходять нові способи розкрадання грошей.

14:34 18.07.2023

ДЖУРА 2023

З 28 червня по 2 липня чарівна Сколівщина зібрала старших джурівців, віком 15 - 18 років для того, щоб вони показали свою майстерність. Новокалинівську ТГ представляв рій «Ім. гетьмана Перта Сагайдачного» Новокалинівського ліцею.

14:19 03.07.2023

Розпочався ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

28 червня, розпочався ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Відбуваються ігри у гірській місцевості на Сколівщині, на базі комунального закладу Львівської обласної ради дитячої туристичної бази “Карпати”.

11:04 29.06.2023

День Конституції України

28 червня цього року Україна відзначає 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.

10:37 28.06.2023

Конкурс з відбору психолога

Оголошено конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

12:08 23.06.2023