Методичне засідання вчителів трудового навчання та образотворчого мистецтва

11.01.2018р на базі Корналовицького НВК відбулось методичне засідання учителів трудового навчання та образотворчого мистецтва. Тематикою засідання було «Комп’ютерні технології – необхідна умова формування сучасного іміджу вчителя» доповідала Брунарська О.М. учитель трудового навчання Новокалинівського НВК . Беца Н.І. учитель образотворчого мистецтва Корналовицького НВК продемонструвала майстер-клас «Монотипія – одна з нетрадиційних технік образотворчого мистецтва». Совінський І.М. вчитель трудового навчання Гординянської СЗШ І-ІІ ст. провів практичне занняття з виготовлення міні-потягу з природнього матеріалу». Майстер-клас «Сутність використання інформаційних технологій на уроках трудового навчання» провів Гарасим Б.В. учитель трудового навчання Корналовицького НВК. Кожене підготовлене заняття потребувало і підготовки учителя, яке не обходиться без сучасних комп’ютерних технологій. Засідання розкривало тематику загальної теми «Підвищення рівня професійної компетентності вчителя як один із шляхів удосконалення навчально-виховного процесу та забезпечення всебічного розвитку особистості школяра з урахуванням індивідуальних можливостей».