Надвечір'я Святого Миколая. Загублене Оленя

Дата: 17.12.2021 16:49

Наближається улюблена пора всіх дітей — пора святкової  метушні та подарунків . З особливим нетерпінням чекають на цю подію малята Корналовицького НВК групи"Казка". І сьогодні вихователем Наталією Грось було проведено веселу піжамну  розвагу "Надвечір'я Святого Миколая. Загублене Оленя".
Діти допомагали Оленятку, яке заблукало... Воно дуже хвилювалось, адже час свята наближається, а без нього  Миколай не вирушить до діток. Тому вихованці танцювали, кидали сніжки, грали в цікаву гру "Чарівна хустинка". І все для того, щоб привернути увагу Чудотворця, щоб Він почувши веселий сміх малечі,  сам знайшов звірятко. І диво здійснилось!!! Миколай послав за Оленятком свого помічника - Ангела. Усі раділи, веселились і  заслужили від Святого Миколая  ще безліч цікавих подарунків.