Про Всеукраїнську акцію "Збережемо первоцвіти"

Дата: 06.03.2020 08:49

Екологічна акція “Збережемо первоцвіти” вже традиційно проводиться в

Корналовицькому НВК навесні з метою посилення громадського контролю за збереженням видів  ранньоквітучих рідкісних рослин.

Цього року учні 5-9 класів переглянули електронну біологічну газету “Збережемо первоцвіти”, яку коментувала вчитель біології Ярослава Гарасим, а також    ділилися власним досвідом про стан найбільшого зростання білоцвіту весняного на так званих Долинах Дублянсько-Корналовицького заказника. Про те, що їх там стало менше розповіла учениця 6 класу Настя Янушевич.

Вчитель біології Ярослава Гарсим також провела майстер-клас з виготовлення паперових квітів. Учні із задоволенням приступили до роботи і наповнили кошик квітами шафрану, який віднесли до куточка Пам’яті Небесної Сотні. Кольорові квіти також прикрасили клумби на подвір’ї. А ще вміння робити квіти з паперу учні використають в приготуванні  солодкого букету для мами до 8 Березня. Вони вважають, що це буде наймиліший подарунок мамі.