Вітання переможців та призерів ІІ етапу учнівських олімпіад

ВІТАЄМО переможців та призерів ІІ етапу учнівських олімпіад із здобутим ІІ місцем серед закладів загальної середньої освіти Самбірського району за кількістю призових місць. Сьогодні на загальношкільній лінійці директор Оксана Бобак зачитала наказ "Про підсумки проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020н.р.", у якому зазначено, що Новокалинівський опорний заклад є одним із лідерів району за кількістю переможців та призерів. Також Оксана Богданівна оголосила подяку вчителям за проведену роботу з обдарованими учнями.

На лінійці відбулась акція "Живий ланцюг", як символ єдності східних і західних земель нашої держави, присвячена Дню Соборності України.