32-га річниця трагедії на ЧАЕС

Дата: 27.04.2018 08:58

Мовчать слова, як квіти обеліскам,
Радіаційна зона не зника.
Живих вшануймо і вклонімось низько
Сльозина болю по щоці стіка.

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, авіаторів, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

З нагоди відзначення 32-ї річниці від дня катастрофи на Чорнобильській АЕС у закладах освіти Новокалинівської ОТГ проведено ряд заходів: загальношкільні лінійки, присвячені цій даті, класні виховні години «Чорнобиль – горе України, її незагоєна рана», «Мужність і біль Чорнобиля», оформлено виставку малюнків «Чорнобиль очима дітей».

27 квітня 2018 р. учні Новокалинівського НВК взяли участь у годині пам’яті «Чорнобильські дзвони», яка відбулася біля Меморіалу Слави м. Новий Калинів. Ми завдячуємо життям людям, які першими прийняли на себе страшний удар, який завдала людству ядерна енергія, що вийшла з під контролю. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

???????