Методичне засідання вчителів української мови та літератури і зарубіжної літератури

Дата: 22.02.2017 09:00

22 лютого 2017року  на базі Новокалинівського НВК відбулось методичне засідання вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури Новокалинівської ОТГ. Присутніми  були провідний спеціаліст відділу  освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради Галина Ваніська  та ЗДМР Новокалинівського НВК  Ольга Олеярчик.  Тема засідання "Формування  креативного мислення учнів на уроках української мови і літератури через впровадження  інтератктивних форм і методів навчання". Розпочала  засідання  вступним словом голова метрдичного об'єднання Любов Когут. Доповідь-презентацію "Формування  креативного мислення учнів на уроках української мови і літератури через впровадження  інтератктивних форм і методів навчання" представила вчитель української мови та літератури Гординянської СЗШ І-ІІ ст. Маряна  Чулик.  Майстер-клас "Креативність, внутрішній ресурс людини, важливий фактор розвитку творчої особистості" провела вчитель зарубіжної літератури Гординянської СЗШ І-ІІ ст. Монастирська В.А. Також Любов  Когут представила десятку  новинок художньої  та методичної літератури. Марія Яворська творчо поділилась досвідом про шлях підвищення орфографічної грамотності учнів.