Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Методичне засідання практичних психологів та соціальних педагогів

  Практичні психологи та соціальний педагог шкіл Новокалинівської ОТГ на методичному засіданні, яке відбулося 12 січня 2018 року, поринули у СВІТ ЕМОЦІЙ. Емоційні стани людини зумовлені соціальними умовами існування і мають особистісний характер. Емоції – це суб'єктивні переживання, що сигналізують про благополучний або неблагополучний стан організму і психіки. Почуття ж мають не тільки суб'єктивний, а й об'єктивний предметний зміст. Вони викликаються об'єктами, що мають ціннісне особистісне значення, і адресуються до них.

Важливу роль емоції і відіграють у школі, це відбивається на загальний процес навчання та поведінки учнів та педагогів. Тож перше питання «Емоції. Вплив негативних і позитивних емоцій на взаємини» підготувала Турлай І.П. «Фактори впливу кольорових гам на психоемоційний стан учнів» - Коркішко Г.М. та заняття з елементами тренінгу «Пізнай себе – пізнаєш світ» Гриб Г.М.

Ні слова, ні думки, ні навіть вчинки наші не виражають так яскраво нас самих і наше ставлення до світу, як наші почуття».« повернутися до списку новин