Методичне засідання вчителів біології, хімії та основ здоров’я

Дата: 15.01.2018 09:05

15.01.2018р. на базі Новокалинівського НВК відбулось чергове засідання методичного об’єднання вчителів біології, хімії та основ здоров’я. Розкриваючи проблему, над якою працюють педагоги, «Педагогічна майстерність вчителів як умова успішного формування в учнів предметних компетенцій». З доповіддю «Особливості викладання дисциплін в контексті компетентнісного навчання» виступила Тимців Т.Г. вчитель біології Гординянської СЗШ І-ІІ ст. «Основні напрями діяльності педагога в формуванні здоров’язберігаючої компетентності учнів на уроках природничого циклу» - презентацію з елементами майстер-класу продемонструвала Романів Г.Я. вчитель основ здоров’я Новокалинівського НВК. Майстер-клас «Розв’язування задач з молекулярної біології та генетики» провела Гарасим Я.В. вчитель біології Корналовицького НВК. У завершальному етапі засідання члени м/о підсумували: «Турбота про здоров‘я дитини – найважливіша праця вчителя». Тому пряме покликання кожного вчителя, дбати про збереження та зміцнення здоров‘я учнів, застосовуючи здоров’язберігаючі технології на уроках та перервах, а саме: планувати такі види роботи, які сприяють зниженню втоми, змінювати види діяльності, чергувати інтелектуальні, емоційні, рухові види діяльності; групову й парну форми роботи, проводити ігри, нестандартні уроки, інтегровані уроки.