Навчально-польові збори майбутніх захисників

Дата: 07.05.2018 09:07

Протягом 02-04 травня майбутні випускники мали можливість застосувати на практиці здобуті знання з предмету захист Вітчизни в умовах наближених до військово – польових.

Під час проведення навчально-польових зборів вчителі предмету «Захист Вітчизни» Сопрунов С. І. та Брунарська О. М. підвели підсумки спільної роботи з учнями за два роки.

Юнаки продемонстрували знання щодо характеристики загальновійськового бою, видів вогню і маневру, способів пересування на полі бою та інше. На завершальному етапі хлопці в польових умовах прослухали курс із основ мінної підготовки, практично обладнали захисні позиції та відпрацювали дії взводу у наступі й обороні. Під час заняття з медико-санітарної підготовки старшокласники здобули навички користування засобами солдатської аптечки.