«Я маю право…»

Дата: 08.05.2018 09:09

З нагоди Всеукраїнського тижня права з 02.05 по 04.05.2018 р. в Новокалинівському НВК було організовано та проведено цілий ряд заходів, спрямованих на ознайомлення учнів з правами людини, сучасною правовою ситуацією в Україні, з правами та обов’язками учнів тощо.

Діти отримали правові знання за допомогою різних наглядних та практичних методик:

• Відеоперегляд та аналіз фільмів на правову тематику («Що таке права людини?», «Права людини»);
  • Книжкова виставка з бібліотечної збірки школи;
  • Години спілкування, направлені на з’ясування суті правових понять, механізмів захисту прав людини, аналізу правових ситуацій, висловлювання відомих людей: «Ти– людина, громадянин, значить, маєш права»,«Права дитини. Сучасна ситуація в Україні», «Я маю право…», «Основні права, свободи і обов’язки громадян України», «Конвенція ООН про права дитини. Закон і реальність» та ін.
  • Анкетування серед учнів: «Правова обізнаність школярів», «Чи знаю я свої права?».