Методичне засідання вчителів георгафії,історії та художньої культури

Дата: 01.03.2017 09:10

01.03.2017р. на базі Новокалинівського НВК відбулось методичне засідання вчителів георгафії, історії та художньої культури  Новокалинівської ОТГ. Тема засіданн "Технологія проблемного навчання як одна з інноваційних моделей та та їх використання на  уроках історіі та географії". За планом роботи учитель історії Корналовицького НВК Гавриляк Й.Є.  ознайомив   членів  методичного об'єднання з "Технологією проблемного  навчання  на  уроках  історії" у вигляді доповіді-презентації. Та продемонстрував майстер -клас проект "Українські землі у складі Великого Князівства Литовського". Учителі поділені на групи  шукали вихід на поставлені  проблемні питання. Присутніми були ЗДМР Новокалинівського НВК Олеярчик О.С. та провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради Ванівська Г.В.