Методичне засідання вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури

Дата: 16.01.2018 09:14

16.01.2018 р. вчителі української мови та літератури, зарубіжної літератури працювали над темою «Використання ІКТ як засобу підвищення ефективності традиційних форм навчання». «Загальні підходи до конструювання та проведення уроків з використанням інформаційних технологій» - доповідь-презентацію підготувала вчитель української мови та літератури Корналовицького НВК Мадараш М.М. Про «Формування читацької культури учнів засобами Інтернет-ресурсів» доповідала Гуцько О.П. вчитель української мови та літератури Новокалинівського НВК , на власних прикладах продемонструвала, яким чином заохочує учнів до читання. Технологія «Освітній web-квест» майстер-клас провела з вчителями вчитель української мови та літератури Новокалинівського НВК Яворська М.Д. Огляд новинок художньої та методичної літератури –експрес-повідомлення підготувала Когут Л.М. Висновок після методичного засідання педагоги зробили такий: бурхливий розвиток засобів інформатизації (комп’ютерів, комп’ютерних комунікацій, будь-яких електронних пристроїв), а отже, поява нових технологій обробки, передачі, одержання і збереження інформації відкриває нові можливості для застосування комп’ютерів у навчальному процесі.

Сучасному викладачеві літератури вже недостатньо просто мати глибокі предметні знання, володіти практичними уміннями та навичками. Йому необхідно творчо використовувати набуті знання в нестандартній змінній ситуації, виявляти конструктивність в організації і плануванні педагогічного процесу.