Методичне засідання вчителів іноземних мов

Дата: 06.03.2017 09:15

06 березня 2017року учителі шкіл Новокалинівської ОТГ  на базі Новокалинівського НВК зустрілись на методичному засіданні.Тематикою засідання  "Комунікативно-орієнтоване  навчання  на уроках іноземної мови". Прмсутніми на методичному засіданні були: провідний спеціаліст Відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради  Ванівська Г.В. та ЗДМР Новокалинівського НВК Олеярчик О.С. За  планом проведення засідання методоб'єднання вчителів іноземних мов з даповідями-презентаціями виступили: Федірко М.Я. вчитель англійської мови Новокалинівського НВК  "Організація комунікативно-орієнтованого навчання на уроках іноземної мови" та Мороз Л.Я вчитель англійської мови Гординянської СЗШ І-ІІ ст. "Психолого-педагогічні умови комунікативно-орієнтованого навчання на уроках іноземної мови". Майстер-клас- Рольова гра "Свято Богоявлення у Франції" продемонструвала вчитель англійської мови Новокалинівського НВК Шабелько М.Б.