Методичне засідання вчителів образотворчого мистецтва

14 березня відбулось методичне засідання  учителів  образотворчого мистецтва на базі Новокалинівського НВК.  Про  "Сучасні технології навчання  на  уроках образотворчого  мистецтва"  на засіданні доповідала Янківська І.К. вчитель Гординянської СЗШ І-ІІст. Майстер-клас проводила вчитель Новокалинівського НВК Вахів М.І. проектна робота "Петриківський роспис. Великодня листівка". Присутніми на засіданні були провідний спеціаліст Відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської  ради Ванівська Г.В. та ЗДМР Новокалинівського НВК Олеярчик О.С. Учасники засідання розглянули  можливості  використання  сучасних методів на  уроках  образотворчого мистецтва, та  із  використанням одного створювали листівку.