Дата: 11.10.2021 09:36

Традиційно з 4 по 8 жовтня в Пинянському ЗЗСО І – ІІст. проведено «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало виховних заходів.  4 жовтня у класах проведено Олімпійські уроки, на яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені. У середу під керівництвом вчителя фізкультури Василя Савіцького пройшли змагання по футболу між  7 і 8 класами. Спортивні естафети на яких діти удосконалили техніку бігу, стрибків були проведені між учнями 5, 6 класів. На завершення олімпійського тижня відбувся турнір з настільного тенісу і шашок.  Метою спортивних змагань та естафет було заохочення школярів до здорового способу життя, залучення молоді до спорту, збереження та зміцнення здоров’я. Ми ще раз переконалися, що в нашій школі ростуть сильні, спритні і сміливі.