Театр- це живе мистецтво

Дата: 22.03.2017 09:38

19 березня 2017 року учні 6-7 класів Корналовицького НВК, класний керівник Огар  Г .Л.,  голова батьківського комітету Буньо Т. В.  побачили музичну казку «Прибульчик»  у Львівському академічному обласному  музично -драматичному театрі ім. Ю.  Дрогобича.  Від перебування у театрі ми отримали надзвичайні враження.  Вражала гра талановитих акторів,  які передавали кожну емоцію так,  ніби пропускаючи її через себе.  Також сподобалось оформлення,  цікава гамма кольорів та емоційність музичного супроводу.

Також відвідали Меденицький зоопарк  «Лімпопо»  Дрогобицького району -найбільший  зоопарк у Львівській області.  Зоопарк дуже гарний.  Тварини доглянуті.  Ми набрались багато позитивних вражень,  море емоцій.

Це був найкращий день відпочинку!