Свято Останнього дзвоника в Новокалинівському НВК

Дата: 11.06.2018 09:39

25 травня 2018 року, 33 випускники Новокалинівського НВК почули останній свій дзвінок на урок.

Останній дзвоник – хвилююча та незабутня подія для кожного одинадцятикласника. Останні хвилини на лінійці – і випускників чекає зовсім нове, незнайоме життя. Для них цей день був і веселим, і сумним, і в якомусь сенсі переломним.

На лінійці були  присутні міський голова Юзвяк Б.О., начальник відділу освіти Ковталюк А.В., священослужителі, де кожен привітав і дав настанови нашим учням, слова директора Бобак Окснани Богданівни, класних керівників Когут Л.М. та Заяць М.О., батьків – усе це назавжди закарбується в їхній  пам’яті.

Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники!