Крути - бій за майбутнє

Дата: 02.02.2018 09:40

29 січня 1918 рік… Велика дата в українській історії. Юні патріоти стали на захист української державності та віддали своє життя за українську незалежність.

В Новокалинівському НВК до річниці подій під Крутами було проведено виховний захід пам’яті, який підготувала класний керівник 10-А класу Гуцько Оксана Петрівна. Розповідь вчителя про трагічні події початку століття, криваву сторінку визвольних змагань українців супроводжувалися демонстрацією тематичних слайдів.

Також учні мали змогу продивитися відеоролик про те, як студенти йшли в бій, як перед смертю вони співали український гімн «Ще не вмерла Україна. Це й було прикладом героїчної смерті, подвигом заради своєї Батьківщини!

Ми – творці нашого сьогодення, від нас залежить, яким шляхом буде рухатися наша країна, яке майбутнє її очікує.

Пам’ятаючи історичні події 100-річної давнини, вшановуючи пам'ять героїв, ми виховуємо гідних громадян, здатних піднятись на боротьбу, захищаючи цілісність та незалежність країни.