«Для мене книга – світло дня, для мене книга - зорі ночі…»

Дата: 26.03.2017 09:46

З 20 березня  по 24 березня  у  школах Новокалинівської ОТГ відбувався тиждень дитячого читання. У Новокалинівському НВК- «Для мене книга – світло дня, для мене книга - зорі ночі…»

Книги - це джерела інформації, знань, виховання.
Книга - чудовий світ перетворень, через який ми «бачимо» чужий біль, страждання, радість, щастя. Вона не тільки дає нам знання, а й навчає доброті і щирості. Це єдиний наш учитель, з яким ми не розлучаємося все життя.

-у бібліотеці було оформлено книжкову виставку  "Книга твій найкращий друг" та проведено бесіду з учнями "Хто багато читає, той багато знає".

-проведено бібліотечний урок "Шануй книгу-вона скарб твого народу" та переглянуто відео-презентацію "Історія створення книги".

-учні виконали творчу роботу: малювали малюнки, стінгазети на тему: "Моя улюблена книга".

-проведено бібліотечний урок для 5 класів "Книга-джерело знань".

В рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги (23.03.-28.03.2017 р.) 24.03. бібліотекар  Корналовицького НВК Буньо Т.В. провела урок-презентацію з учнями 2-3 класів на тему: "Твій друг-книга"