Відзначення 155-річчя від дня народження Андерея Шептицького

Дата: 10.12.2020 09:47

9 грудня 2020року в теплій атмосфері Гординянської СЗШ І-ІІ ступенів проведено ряд заходів приурочених 155-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького. Вчитель основ християнської етики Марія Ваврин  з учнями 6-7 класів провела урок «Добрий пастор і Великий громадянин», а класні керівники 5 та 8 класів Віра Монастирська  та Тарас  Войтович провели годину спілкування « Андрей Шептицький-духовний лідер українського народу». Школярі засвоїли історію про життя та діяльність однієї з найвизначніших постатей нової історії України; переглянули уривки з фільмів про митрополита, який мав надзвичайний, навіть вирішальний вплив на українське населення та мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою «Слідами митрополита».