"Музей незвичайних речей"- випускний у дошкільному підрозділі Корналовицької гімназії

Дата: 08.06.2023 09:57

Особливо цікаво проводжали у шкільне життя вихованців Корналовицької гімназії групи "Калинка ". Вихователі та музичний керівник підготували для малят яскраве випускне свято під назвою "Музей незвичайних речей", з гумором та водночас сумом виділивши найнезабутніші моменти в житті дошкільнят. Наприклад, на почесному місці виднілась так звана "банка зі сльозами" вихователів, помічників самих малят та їхніх матусь .

Урочистим моментом для випускників стало вручення директором перших у їхньому житті дипломів. Завершилось свято на подвір'ї садочку, де діти весело провели час з аніматором, а пізніше сіли за святковий стіл, щоб скуштувати смачного тортика та ще раз поділитись незабутніми враженнями.