A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Молодіжна спартакіада Самбірщини

Дата: 30.11.2019 09:58
Кількість переглядів: 15

  400 школярів взяли участь у молодіжній спартакіаді Самбірщини!

  30 листопада, визначився переможець Другої молодіжної спартакіади Самбірщини серед збірних команд ОТГ та сільських рад. Ним стала Рудківська ОТГ. 
Молодіжна спартакіада Самбірщини - змагання, які минулого року започаткувала Самбірська районна організація ВФСТ «Колос» та Федерація футболу Самбірського району. Спартакіада охоплює сім видів спорту серед юнаків та дівчат 2001 р.н. і молодших. Мета змагань - залучити молодь до активних занять спортом, підготовка спортивного резерву для участі у дорослій спартакіаді.

  “Самбірщину можна поставити у приклад іншим районам, адже тут фізична культура та спорт популяризуються і розвиваються не тільки у райцентрі, а й у менших містечках та селах, про що свідчать сьогоднішні змагання”, - зазначив на відкритті змагань начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім’як. 
Цьогоріч участь у спартакіаді взяли 15 команд, а це близько 400 юних учасників. Найбільш видовищними традиційно були баталії з перетягування канату, волейболу, рукоборства, гирьового спорту. Боротьба тривала понад 6 годин. 

   Лідером у другій Молодіжній спартакіади стала команда Рудківської ОТГ другу сходинку посіли представники Кульчицької сільської ради, бронзовими призерами стали спортсмени Волебаранецької ОТГ.

   Кожна з команд у подарунок отримала волейбольний м’яч та пам’ятний диплом. Призери у кожному виді - медалі, дипломи, статуетки, команди – кубки, а також комплекти шахів, шашок, тенісних ракеток, спортивної форми.

spartakiada_sambirshchyna« повернутися

Вхід для адміністратора