Методичне засідання

Дата: 12.01.2023 10:11

12.01.2023 р. відбулось засідання вчителів фізичної культури та «Захисту України», основ медичних знань. На зустрічі обговорювали питання "Удосконалення виховного процесу шляхами інноваційних технологій" доповідала Оксана Богуцька. «Нова фізкультура для нового покоління", "Технологія планування урочного процесу з фізичної культури в НУШ" – Андрій Заяць та Олег Торчинович.

Засідання круглого столу "Військово-патріотичне виховання молоді – актуальна проблема сьогодення". Під час засідання методичного об'єднання вчителі поділилися досвідом щодо застосування різних комунікативних засобів співпраці з учнями, а також обговорили актуальність переосмислення виховання в учнів почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, громадянського самовизначення, національної самосвідомості та підготовку команд до цьогорічної гри «Джура».