Майстер-клас з писанкарства

У справжнє свято Писанки перетворився майстер-клас з декоративно-ужиткового мистецтва (писанкарство), який проходив 6 квітня 2017 року у фойє адмінбудинку в м.Новий Калинів. Провела майстер-клас.керівник гуртка образотворчого мистецтва Центру позашкільної освіти Самбірського району Звіжанська Наталя Михайлівна. Для усіх українців, писанка є безсумнівним символом нового життя, відродження із небуття, символом збереження своєї ідентичності, своєї культури, своєї традиції.

Захід покликаний популяризувати це мистецтво, виявити дитячі таланти, щоб продовжити і понести далі той скарб, що зібрала у собі писанка.

Дякуємо всім, кого зібрала на цьому майстер-класі Писанка і бажаємо надалі плекати та збагачувати своїм ремеслом традиції нашого народу!