Методичне засідання

Дата: 11.01.2023 10:29

Основним завданням учителя на нинішньому етапі розвитку нашого суспільства є забезпечення виходу кожного учня на рівень базової освіти та встановлення розвитку пізнавальної і творчої активності, формування не тільки предметних компетентностей учнів, а й самоосвітніх. Тому всі аспекти навчання повинні бути спрямовані на розвиток творчої особистості, розкриття обдарованості кожної дитини.

Мета початкової школи - формування людини, яка хоче і вміє самостійно вчитися, сприймати інформацію, працювати з нею, сортувати її, осмислювати, творити. Вчителі початкових класів Новокалинівської територіальної громади плідно працювали над впровадженням інноваційних технологій на уроках у початковій школі. Допомагали нам голова методичного об’єднання Тетяна Касій, Оксана Децик та Галина Мельнічек.