Звіт керівників закладів освіти Новокалинівської ОТГ перед батьками та громадськістю

Протягом 25-27 червня 2018 р. у закладах освіти Новокалинівської ОТГ відбулися звіти директорів шкіл перед батьками та громадськістю.

Керівники звітували про роботу школи в 2017-2018 навчальному році, ознайомивши присутніх з результатами навчальних досягнень учнів, підсумками виховної та методичної роботи. Також розповіли про досягнення учнів у олімпіадах, різного рівня конкурсах, надали інформацію про фінансово-господарську діяльність. Звичайно ж і озвучили основні перспективи розвитку та першочергові завдання на рік прийдешній.

У підсумку, робота керівників закладів освіти була визнана оцінкою "задовільно". Що ж,  бажаємо всім  спільних перемог на освітянській ниві!