Урочисте вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти

Дата: 29.06.2022 12:46

Щиро вітаємо випускників закладів загальної середньої освіти Новокалинівської територіальної громади з успішним завершенням навчання.

«Ось і закінчився черговий етап у вашому житті. Ви переходите в доросле життя, більш відповідальне. Тому скажемо Вам напутні слова. Ідіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не пропустіть його.

24 лютого життя всієї країни поділилося на до і після. У цих непростих умовах ви самостійно приймали складні і вже дорослі рішення. Ви вже переможці. Ми впевнені, що вам все під силу. Пишаємося вами, радіючи вашим успіхам! Зичимо незмінної віри у власні сили та нашу Перемогу» - привітала випускників начальник відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради Алла Ковталюк.