Подорож океаном рідної мови

Дата: 24.02.2021 10:53

Блакить небес і золото колось,

Плекаймо Слово українське і братаймось.

Як мова є у нас – то ми народ,

То ж мови рідної ніколи не цураймось!

Традиційно з нагоди Міжнародного дня рідної мови учні 5 класу під керівництвом учителя української мови та літератури Оксани Лаб’як та завідувачки бібліотекою Оксани Спринської, яка організувала інсталяцію книг, підготували мовну квест-гру «Подорож океаном рідної мови», щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої.

Цікаві запитання, несподівані бонуси, підказки розігрували команди, що змагалися. Перемогла дружба, і всі учасники гри переконалися в незліченних багатствах нашої солов’їної мови.

Бо чого ж ми варті в світі без рідної мови?

Вона є скарбницею народних духовних надбань, оберегів наших звичаїв і традицій.

Плекаймо рідну мову, бережімо рідну мову!

Саме сьогодні, в нелегкий час для нашої держави, а особливо для її мови, ці слова, промовлені з дитячих вуст, звучать особливо актуально.

Йди в тисячоліття, рідна мово,

До сердець і душ людських доходь,

Квітни калиново й барвінково,

Бо на те й благословив Господь!