Розпочався ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Дата: 29.06.2023 11:04

28 червня, розпочався ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Відбуваються ігри у гірській місцевості на Сколівщині, на базі комунального закладу Львівської обласної ради дитячої туристичної бази “Карпати”.

Новокалинівську територіальну громаду на іграх представляє команда ліцеїстів м.Новий Калинів рій «Ім. гетьмана Петра Сагайдачного». Керівники рою: Сергій Сопрунов, Мирослава Федірко.

Бажаємо юним «джурам» продемонструвати свою звитягу, мужність, спритність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та військову вправність у різних видах змагань на звання кращих нащадків козацького роду.