День Гідності і Свободи

Дата: 23.11.2020 11:16

21 листопада в Україні відзначають День Гідності і Свободи. Цей день – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. Напередодні свята у Гординянській СЗШ I-II ст. відбулося вшанування цих подій, під керівництвом педагога-організатора Ганни  Белей. Метою заходу було утвердження серед учнів ідеалів, свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян. До глибини душі проникливою була інсценізація "Зустріч матері із загиблим сином", вірші та розповіді на основі реальних подій про Революцію Гідності. Хвилиною мовчання учні вшанували героїв Майдану та Небесної Сотні, разом заспівали Гімн України. З історичною довідкою до учнів звернувся вчитель історії України Тарас Білинський. На завершення свята усі учасники заходу взяли участь у флешмобі «Що таке гідність?»