У нашій пам'яті вони назавжди залишились

Дата: 22.02.2021 11:18

Герої такі не вмирають,

Вони будують вічно живі,

Героїв завжди пам'ятають

На небі й на рідній землі!

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні, коли ми згадуємо і поминаємо тих, хто віддав життя на Майдані за свої переконання у ще мирній тоді державі. Вшановуючи пам'ять Героїв Небесної Сотні, класними керівниками 1-9 класів проведено єдину виховну годину "Уклонимось низько до Землі тим, хто в серці вічно буде жити",  на якій згадали події минулих років та вшанували пам'ять загиблих героїв. Педагогами - організаторами Галиною Огар  та Іриною  Моряк, вчителем історії Йосифом  Гавриляком продемостровано документальне відео "Пам'яті Героїв Небесної Сотні" та проведено флешмоб "Подаруй свого Янгола Героям Небесної Сотні". Переглянуті презентації, відеоролики, бесіди, поезії про Героїв Небесної Сотні не залишили байдужими дитячі серця. Згадаймо минуле заради майбутнього!