A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Заклади освіти Новокалинівської ОТГ готові до нового навчального року

Дата: 15.08.2018 11:22
Кількість переглядів: 16

  15 серпня 2018 року з метою перевірки готовності до нового 2018-2019 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період відбувся об'їзд закладів загальної середньої освіти Новокалинівської ОТГ комісією у складі: секретаря Новокалинівської міської ради Ярослави Каркач, начальника відділу освіти, молоді та спорту Алли Ковталюк, спеціаліста управління Держсанспоживслужби Ярослава Катинського, спеціалістів відділу освіти, молоді та спорту та представника пожежного нагляду. Під час об’їзду особлива увага приділялася покращенню стану матеріально - технічної бази закладів освіти громади. Були оглянуті харчоблоки, їдальні, котельні, спортивні і актові зали, приміщення і території закладів. Також спеціалістами перевірено стан протипожежної та електробезпеки, підготовку до осінньо-зимового опалювального періоду, наголошено на ефективному використанні енергоресурсів. Не оминула увагою комісія і зроблені ремонти у школах і дошкільних групах. Було відмічено, що класи, кабінети та групи оздоблені відповідно до вимог, адже 1 вересня школярі повинні прийти у світлі, відремонтовані, комфортні класи, щоб із великим задоволенням та бажання приступити до навчання.

Яскраві новенькі ігрові майданчики для дітей, милують око та прикрашають подвір’я дошкільних закладів в с.Гординя, с.Корналовичі та с.Калинів.

У м. Новий Калинів виходить на завершальну стадію робота з облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Підсумовуючи результати огляду шкільних установ, а також пришкільних територій, можна сказати, що школи громади готові до навчального року на 97% і залишились досить невеликі обсяги підготовчих робіт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора