День театру

Дата: 28.03.2023 11:30

Театр – це казковий світ, в якому створюється ілюзія життя. Адже, виходячи на сцену, діти актори стають героями казок, людей з реальними почуттями, емоціями.

28 березня 2023 року в  закладі дошкільної освіти "Сонечко" м.Новий Калинів з нагоди Міжнародного дня театру в групі "Слоненя" було проведено театралізоване дійства, тіньовий театр по мотивам казок " Лисиця і рак", "Ріпка".

Залучення до театру дітей дошкільного віку пов’язано в основному з казками. Враховується інтерес дітей до цього жанру, доступність дитячому сприйняттю, а також суспільне значення казки для морального і естетичного виховання дітей. У будь-якому віці в казках можна відкрити щось таємне і хвилююче. У підсумку діти отримали багато позитивних емоцій. #тіньовий театр