З днем дошкілля!

Дата: 25.09.2022 11:30

День вихователя і дошкільного працівника в Україні відзначають в останню неділю вересня. У 2022 році Всеукраїнський день дошкілля припадає на 25 вересня.

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива і натхненна праця, яка вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.

Шановні наші вихователі, няні та інші працівники дошкільних установ Новокалинівської ТГ, а це ЗДО «Сонечко» м. Новий Калинів, ЗДО «Ранок» смт. Дубляни, дошкільні підрозділи гімназій с.Бабина, с.Коналовичі, с. Гординя., бажаємо Вам, щоб кожен робочий день був наповнений радістю від спілкування з юними непосидами. Хай душевна теплота, якої ви зігріваєте своїх вихованців, повернеться до вас успіхами, удачами. Бажаємо щастя в житті особистому, успіхів і визнання в праці. Любові і радості — ну просто безмежних, благополуччя, гармонії в сім’ї та Переможного миру!