Міжнародний день прав людини

Дата: 10.12.2021 11:35

Ти особливий! Як і кожна особистість. Ти неповторний! У природі все таке! Сніжинки навіть формою всі різні. А ти - природи диво, ще й яке! В цей день 10 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день прав людини. Кожен із вас особливий і неповторний як для своїх батьків - де ви діти, так і для України - де ви її громадяни, які наділені державою правами та обов'язками. Класний керівник Дублянського ЗЗСО І-ІІІст. Лаб'як Уляна Андріївна у 8-А класі провела годину спілкування "Я - дитина і я маю права", метою якої було сформувати в учнів правовий світогляд, громадянську позицію та розуміння важливості дотримання конституційних та правових норм у повсякденному житті. Пам'ятайте ж любі діти В злагоді потрібно жити А обов'язки й права - Це усьому голова.